Přejít na výpis diskuzí

Eva Perkausová

OSOBNOST 1.2.2013 
93 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Perkausovou nemusím, podle mě není na ní kromě velkých "předností" zhola nic k vidění. Na to, kolik jí je, už vypadá o 10 let starší. Oči má sice jak pomněnky, ale naprosto chladné, jako někdo o generaci starší. Nejspíš už toho viděla na svůj věk dost. Je to obyčejná taky "zlatokopka", bez vzdělání. Nemá "šmrnc", oproti třeba Kubelkové působí jak leklá ryba. Jak se dostala do TOP Staru je obecně známo. Brzy tím jejím způsobem života z ní bude "ojetina". *7*
    • Je to taková vycházející hvězdička ale žádná super stár.A ještě k tomu BLONDÝNKA.
  • Autoři životopisu by měli vědět, že v roce 1994 už rok žádné Československo neexistovalo. *9*
  • Je to prebarvena blondyna se vsim vsudy,ktera neni zadnou moderatorkou a polibky posilane na konci jejiho vystoupeni v tv maji pachut neuprimnosti.Prehani to s licenim a vypada dnes jako ctyricatnice. *16*
  • Je hrozna, jaknakonci mlaska je nechutny
  • Tak se jdu podívat na novou moderátorku topstar,škaredá ženská není,nějaký míry jsou na mě moc ale proti gustu...Jen mě udivuje,proč patnáctiletá holka už chodí do playboye,zakládá kariéru se svým odhaleným tělem,protože jinak to asi nejde,nechá se tlačit starým Charouzem a pak se snaží už působit seriózně,když přijde tv,která spolíhá na její poprsí.Kde jen jsou normální ženský.
  • Eva je nejkrásnější žena, co jsem kdy měl možnost vidět!!! Srovnání s Luckou ale odsuzuji. Lucka je také velmi krásná a příjemná, jak jsem osobně mě možnost poznat. Nezaslouží si kritiku a tohle srovnávání. Obě jsou nádherné a obě jsou své.
    • Souhlasím.
  • Radobycelebrita
  • všechno nejlepší k narozeninám hodně štěstí i hodně lásky i to zdraví
  • I kdyby kamoška,kkterá jí zavidí tělo o luxusních bordelech,no a stala by za hřích,je to kus baby,příroda jí obdarovala:-)Já bych jí pozval na kávu hned!fandím ti Evčo
  • Přes kariéru s prsama, Martucciho postel a dál...nenadchla.
    • Tomassiho zisti si napred blizsie informace nez neco zacnes pisat na internete.

      Vela stestia Eva a nenechaj sa odradit od zavistivcov *12* *3*
      • zjistil sem *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit