Přejít na výpis diskuzí

Eva Samková

OSOBNOST 27.2.2014 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gratuluji k bronzové medaili a díval jsem se na tvůj závod v televizi a když jsi získala bronzovou medaili tak jsem byl jsem se radoval i řval radostí a dal jsi na tvoje vítěství červené víno a jsu tvůj kamarád a radostní fanoušek
    • Paní Samková jste můj idol. A udělala jsem to samý co pan Filip Koníček. :-)
  • gratuluji k bronzové medaili
  • Tak děvče ať se ti daří,tak i celé tvé rodině a trenéru jinak by to asi nešlo,abys vyhrávala.Jsi skvělá a hlavně bojovná-co víc,sama víš.S milým přáním zimních "radovánek"- přeje Zdeněk z Napajedel
  • Bezvadné děvče,která to dotáhne hodně daleko i za mě,jsem postižený,ale u ne na hlavu,tak jako ten předemnou to co napsal,by se i mohl poklonit sám před sebou jaký je bezva fajer-no holky není to ten právě co vás může uchvátit svou mužností?Zdeněk
    • frajeři hnusní nepište,nikdo nestojí o nesmyslné čtení a raději přemýšlejte jak byste se porovnali ve sportu,kde není nic zadara-kolik romů má kde zastoupení ve sportu-hlavně sprostě mluví ,uráží a o tom dál raději nepíši,Zdeněk
  • náhodou je dobrá kdo z vás kdy vyhrál olimpiádu?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit