Přejít na výpis diskuzí

Evangeline Lilly

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doriz09

    Happy Birthday!

    přeju Evangeline všechno nej! a snad to pořádně oslaví! ♥
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nejlepsi k narozeninamm!!!!
  • evan.lilli

    je strasne hezka.je hodna a roztomila *4* *4* *5* *14*
    • Re: evan.lilli

      pekne jsem se spletla,je strasne hnusna,nosi uplne stejny rovnatka jako ja,opicise po mne tak at vychladne,souhlasitesemnozu kamaradi?
      • nik011

        Re: Re: evan.lilli

        hej nejsem tvuj kamarad takze s tebou nesouhlasim,ale ty rovnatka ji urcite slusej vic nez tobe kdyz uz
      • E.V.A.N.G.E.L.I.N.E

        čéčé Rovnátka nenosí ty trulo! *5* *5* *5*

        A je dost dobrá ale nej je Milla Jovovich *3* *3* *3*
      • Re: Re: evan.lilli

        jeste jsem zapomnela dodat,ze jste vsichni kdo ji zboznujete masla,rama a perla *13*
        autor,anastasie
  • lilly

    Ve ztracených je strašně fajna.Začínam ji mýt jako herečku docela v oblibě.Sice toho moc nenatočila....... .Má ale úžasné fotky! *4*
  • web o Evangeline Lilly

    Ahojky, Evangeline Lilly je také moje oblíbená herečka a proto o ní mám web, tak jestli někdo chcete, tak se koukněte, budu ráda *1* www.evi-lilly.wz.cz
  • kateinka

    Evangeline Lilly

    Ahojky, mam jí mocík ráda... ve ztracených upee bezvadně hraje! A souhlasím s tím posledním příspěvkem.. plostě umí fakticky pěkně hrát a sem její fanoušek. Tag se mějte papa *14*
  • andrej5

    co si o ní myslim

    no není zrovna miss world ale ujde *13* *3* *9* *8* *16* *8* *15* *5* *4* *5* *9* *14* *10* *4* *7* *14* *5* *9* *3* *1* *1*
  • Hudební news

    Stránka plná nejnovější hudby je po měsící zpátky a to v mnohem lepší síle. Nejnovější info ze světa nejen známých interpretů a nejnovější mp3 ke stažení zdarma najdeš http://freelinezero.wgz.cz/ . Mrkněte, pls. Hezký den
  • mitricka

    vykulená máňa

    nesnášim jí vůbec, nejhorší, jak v každym díle řve, na každýho blbě čumí a bulí. ve všem se eště musí opičit od ostatních herců z lost. je to fakt hnusná káča. nesnášim jí! *16* *8* *16*
    • nik011

      Re: vykulená máňa

      ty ses asi blba ne dyt to ma jen roli,demenze toto
    • Re: vykulená máňa

      Tak kterýho klučinu ztracenýho jí závidíš?
    • Re: vykulená máňa

      Ale veď ona za to nemôže, akú rolu jej dali hrať!
  • swc

    je úžasná!

    je úžasná,krásná,talentovaná no prostě nemám slov...je mezi mojimi neeej herečkama!!! *3* v Lost je upe superní!moooc ji to slušíí se Sawyerem a s Jackem taky.... *4* *14* *3*
    • kunda

      je to kunda *4*
      • china

        Re: kunda

        proc si to myslis
        • your-darling

          Re: Re: kunda

          víš bejt kunda někdy znamená jako bejt dost hezká...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit