Přejít na výpis diskuzí

Evangeline Lilly

OSOBNOST 31.12.2006 
47 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kateinka

    Evangeline Lilly

    Ahojky, mam jí mocík ráda... ve ztracených upee bezvadně hraje! A souhlasím s tím posledním příspěvkem.. plostě umí fakticky pěkně hrát a sem její fanoušek. Tag se mějte papa *14*
  • krasna!!!!

    ona je tak zuuuuzasna!!!! *14* v lostech umy fkticky krasne hrat...ale mrzi me ze se zasnoubi s jackem a ne se sawyerem(ten je ste vic sexyyy *14* *14* *14* (!!!!
  • Julietinka

    Lepší je Juliet Burke!!!!!!Je strašně krásná!!!!!!
    • Re: Julietinka

      Súhlasím, je veľmi pekná
  • můj blog

    jestli chcete tak se pls jukněte na můj blog www.thebest-serials.blog.cz mám tam plno fotek s Evi ale i ostatnímy z lost *3*
  • Evangeline Lilly

    Čauky mám ji hrozně ráda a ve ztracených je mi sympatická jen mám otázku nevíte někdo kolik měří já to nikde nemůžu sehnat??... *4*
    • Re: Evangeline Lilly

      meri 165 cm
      p.S. sem vyssi!!! *14* *4*
    • Re: Evangeline Lilly

      koukni se na můj web:
      http://www.buhjamessawyerford .webgarden.cz ,tam to je.
    • Re: Evangeline Lilly

      Někde jsem četla že 165cm.
  • Ahoj

    Kotatko si k sezrani. *14*
  • web o Evangeline Lilly

    Ahojky, Evangeline Lilly je také moje oblíbená herečka a proto o ní mám web, tak jestli někdo chcete, tak se koukněte, budu ráda *1* www.evi-lilly.wz.cz
  • lily

    je fakt good,mam ji celkem rada
  • ahoj

    Ahoj, jestli opravdu máte rádi Evangeline Lilly, můžete se kouknout na www.evangeline-lilly.wz.cz *1*
    • Re: ahoj

      ze je tam toho fakt hodne :-)
  • lilly

    Ve ztracených je strašně fajna.Začínam ji mýt jako herečku docela v oblibě.Sice toho moc nenatočila....... .Má ale úžasné fotky! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit