Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • wendy92

    De rocks

    Ten kdo sem napsal že je Ewa členkou skupimny De Rocks tak aby to zase smazal..ptž Ewa má už jinou skupinu..
  • Věci s Ewou

    Ewa je skvělá.Mám s ní bloky,jeden velká blog,památníček a penál.
  • :)

    uz je to dlho......nepametam:) *3*
    • Re: :)

      hale...nekdo jí má rád a někdo nn.. když jí nemáte rádi tk co sem lezete ??..!!! *9* ..to chcete na sebe upoutat pozor nost bo co ??...=D trapáci....... *1*
      • Re: Re: :)

        to je pravda =)
  • mc_mazda

    ahojky

    ahojky jak se mate a jak dlouho tady kdo posloucha ewu farnou *4*
    • mattie

      Re: ahojky

      ahoj,, ewu počúvam asi rok, ako tak že všetky jej pesničky, ale predtým som ju tiež počúvala ale len tie hitovky:D,, tak asi tak
  • Ahojky

    ahojky!!! je tu nekdo, kdo zboznuje Ewicku tak jako ja?
  • ewa ta je nej

    ahojky ewi jesi si to čteš tak čau jak se máš prosím kdybys měla ještě koncert v ostravě by bylo super nebo v opave ještě lepší by sem přijela jako ale to asi nebudeš co nevadí zatim p tvoje nejvetší fanynka *14* *14* *14* *14*
    • Re: ewa ta je nej

      Ty si myslíš,že má at tvoje Ewa čas chodit na net a čumět co si o ní lidi píšou??=Dsi mě teda pobavila *1*
      • wendy92

        Re: Re: ewa ta je nej

        asi tak..pořád se divím znovu a znovu kolik fanoušků je tady naivních..si myslí že je tady Ewa keždej den a čumí na ty jejich kecy..dyt ty osobnosti s těmato stránkama nemají vůbec nic společnýho - to vytvořili všechno fanoušci...
  • ???

    ja nechapem preco tu niektory pisete fakt hluposti.......ja som myslel ze toto je pre jej fanusikov......co uz s vami

    a inak ewicka je Naj:)...jasne v tom dobrom:)
  • akulokinka

    icq

    ahoj nechce si nekdo pokecat po icq
    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
    • Re: icq

      jo a kolik máš let podle toho *3*
  • nespesna

    dobře

    ale dobře jsem syce jediná která tady píšu ale toje jedno. *9*
  • blankaewafarna

    hoj

    ahoj lidi jak je < *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit