Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bad

    Ewo až prodáš víc CD než Michael Jackson (tj. zhruba 500M) tak se mi ozvi a možná tě začnu i poslouchat...
    • Re: bad

      Myslím že by si především mněl zalest k ostatním šrotům!! *5* Tam si pust toho tvého Jacksna a neotravuj okolní svět!!! *8*
  • icq

    ahoj ewy dáš mi tvoje icq moje je 393653820 prosím napisaj plsky zatím ahoj *14* *4* *4* *4* *3* *3* *3* *4* *4*
  • hermiona

    ahoj ewo *4* *16* *5*
    • Re: hermiona

      Ahoj, diky za vzkazy, mejte se vsichni krasne.

      A ahoj v Brne, a prijdte na muj koncert 5.10. v Lucerne v Praze.

      Tesim se na vas.

      Vase Ewa
      • Re: Re: hermiona

        ahoj EWIčKO mám tě moc rada jsi nej nej nej nej a ještě jednou nejlepší holka a né jen holka aLE I ZPĚVAČKA jsi superrrr *15*
  • Ewa

    Ahojky Ewo ty jsi úplně super 1 *3* .
    Kde ted budeš mít koncert prosím *4* *3* *3* *14*
  • Ewčo

    hej lidi když se vám tak Ewa nelíbí tak proč lozíte do jejího Funclubu beztak jí jenom závidíte ,že je tak dobrá a že se dostala do showbiznisu a vy ne .Tak jí neposlouchejte a nechodte na její stránky a je to !A Ewi ty si z toho nic nedělej jsou to jrn namyšlení frackové kteří ti závidí *4* *13*
    • Re: Ewčo

      seš k smíchu! *5*
  • Ewa

    HEH kdyby nebyla pěká , neštěkl by po ní ani pes.... *3*
  • Ewa

    Nefím kdo ji fandí a kdo naopak ne ale znám víc lidí kteří ji nenávidí než ty , kteří ji fandí . Já osobně Ewu nemusím , chápu ty , kteří jsou jejími fandy. Ale docela doufám , že už vypadne z hitmarád někam do ciziny alespon by jsme od ni měli pokoj . *1* *9*
  • Ahojdy

    Ahojdy Ewi nic si z toho nedělej jsou to jen nafoukaní parchanti kteří mají blbý keci!!!! *16* Já ti chci říct že Ti to moc přeju být takhle slavná taky bych chtěla být slavná *4* !! Jo a těším se až vyjde to tvoje nový cédo určitě si ho dám do mp3 jestli chceš tak mi napiš na email bude se těšit *1* a kdyžtak mi je 10 let !! *3* tak zatím pa
    • Re: Ahojdy

      aha už to chápu je ti 10 takže ještě nemáš rozum to tě omlová *5*
  • Nechápu!!!

    Nechápu tu holku...jak může ve 12 nebo 13-ti letech zpívat o tom jestli ji měl někdo rád???Beru kdyby to zpívala nějaká dvacetiletá zpěvačka,ale tohle kuře??? *9*
    • Re: Nechápu!!!

      Vždyt to je jen písnička,
      • Re:fuj

        Ja te teda uplne chapu!Taky nechapu,jak 13 holka muze zpivat jestli ji mel nekdo rad! *7* Je to upa uvaleny,kdyby to zpivala třeba ve dvaceti,tak to chapu,ale ve 13 letech*9* *8* *7* ?
  • překlad Tam gdzie ty

    Dá se sehnat překlad textu "Tam Gdzie Ty..."?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit