Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ewa

    Autor: TH-4ever:) [tera@seznam.cz] Název: Ewičko ty kravičkooo Vloženo: 2006-11-27 20:34:13 Hraje si na něco co neni, je nymyšlená a vůbec nemá na co, má fakt strašnou barvu hlasu...je tlustá a trapnáááá a nejvíc mě na ní ser* že kopíruje nejen Belindy písničky ale i písničky Avril!!! a to do polštiny fůůůůj!!! Ty Ewwwwwwičko, kravičko...jestli tohle budeš číst:Seš ta nejví namyšlená kráv* kterou znám...a to ti je jen 13...ty chudioinko. Nemáš absolutně vychování. Bude to asi tak, že uboze závidíš a nemůžeš to skousnout.
  • Achoj Ewičko si fajn...nevsimej si tech pomluv ktere o tobe pisou si fakt moc dobrá...nekdy napiš bud na e-mail nebo na 737 533 589 *1*
  • kráva,v tom klipu na tu discárnu měl smě vůbec rád si hraje na punkerku skáče tam jak koza,ale takhle skákat popíček newim newim,v každym případě ji nenávidim...
  • ....

    Ewa je super holka a suprově zpívá *1* *1*
  • zajímavá holčina

    docela hukot ve 13 takhle bojuje...
  • vo nicem

    no casem zni mozna bude good zpevacka ale na prvni pohled na me pusobi nafoukane-myslim ze si hraje na to co neni alejinak nic proti *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ewa je vazne super holka
  • Ewka je super, má dobré písničky, halvně "měls mě vůbec rád?" *5*
    • Re:

      MĚ SE NEJVÍC LÍBÍ KOČKA NA ROZPÁLENÝ STŘEŠE
  • Je fakt dost hezka a zpívá dobře *3* *3* *3* *14* *14*
  • Miluju ji. Pěkna. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit