Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1653 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neposlouchám nemusím jí DRUHOŘADÁ ZPĚVAČKA.

  • Luky1987

    Túto speváčku nemusím a nič moc

  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám.

  • Každý člověk má svoji volbu.Někteří pijí,jiní kouří a někdo rád zase hodně jí.(Magic Johnson kniha My life).

  • druhořadá česká zpěvačka.Peníze nejsou v životě všechno!

  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám

  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám

  • sindrom

    Všechno nejlepší k narozeninám

  • hurvinkovamorticie9

    😍´´´´´10´měsic pujdu na jeji koncert´ve  zlině , kongresovem  centum😍

  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám
  • esmeralda
    😇
  • Já myslím že ve Třincy je to i ve Wikipedii
  • pet.matysek
    Narodila se ve Třinci
  • Vysvětlí mi nebo řekne prosím kde ss narodila? Je tam že se narodila ve Třinci a pak že zas ve Vedryni. Prosím tak kde se narodila?
  • Ewa Farna je prostě super zpěvačka, i když poslouchám spíš rap, tak si Ewu moc ráda poslechnu. Miluji její písně, lepolero, vánoce na míru, na ostří nože, mám boky jako skříň atd. všechny jsou krásné. A jemi líto jak lidi nadávají ohledně tvého vzhledu a postavy. Pro mě jsi skvělá zpěvačka, miluji tvůj jemný a krásný hlas. Jsi prostě skvělá, jo, a ohledně kopírování americké zpěvačky Meghan Trainor je to jedna velká lež! Ta píseň od Ewy má úplně jiný text než od Meghan! Jen na ní chtěli hodit špínu. Ta píseň má podobný text, né stejný! Přece se může stát že dvě zpěvačky napíši podobný text! Protože obě dvě jsou trochu silnější! Nebo je možné že i Meghan to mohla okopírovat! Ale ta píseň má jen podobný text.
    Meghan Trainor zpívá: mám tlustý zadek.
    Ewa Farna zpívá: mám boky jako skříň.
    Tuto situaci si vyklaďte jak chcete, ale nic se nestalo, Meghan, Ewu nezažalovalo, tak proč to řešíte????? Už je to úplně jedno, situace se už dávno vyřešila. Tak to prosím neřešte, díky.
    Marika - otázky.
  • Ano, možná tak pro tebe..... Ale tak trochu chápej že někdo ňákou ewu Farnou mít rád nemůže. Mě se Ewa Farna prostě nelíbí, a to co jsem oní napsala si doopravdy oní myslím. Jo, a ještě o tobě.....
  • No
  • Asi to bude tím,že už ji písničky nepíše Vronka.Ani nevím jestli si vůbec kdy sama nějakou píseň napsala??
  • EmmaKralova
    Když mi bylo nějakých 10, tak jsem jí úplně milovala, i ted si její staré písničky ráda poslechnu(za mě nejvíce Ticho, Boží mlýny melou), její nové písničky mě bohužel už tolik nelákají, nevím, zda změnila nějak styl, či jsem z ní vyrostla. Škoda, že většina webů a různých deníků sledují více její váhu než její hudební počiny.
  • "Já nejsem z Třince,ale z Vendryně"Tak tuhle větu nikdy nezapomenu,asi nikdo neví,že Vendryně je 5 minut od Třince.
    Že je pořád ve "vývoji" a přibírá mi nevadí,ale vkus bohužel nemá. Ostatně hodně zdejších Polek ho nemá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit