Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • narozky

    ahoj kdy mas narozeniny?
  • wendy123

    Ujde

    ewa není špatná má hezký hlas ale Xsicht?hrůza *9*
    • Re: Ujde

      vis kdyz je to zpevacka tak se nehodnoti vzhled (a navic vubec neni hnusna)
      • Re: Re: Ujde

        akorát moc velkou hlavu má,ale přece si ji nebude zmenšovat,ale ukazovali na youtube,jak byla v óčku-a tam byla velice krásná,nožičky strašně hezoučké měla *14*
  • ewa

    ewa je nejkrasnejsi a ma strasne krasny hlasik *14*
  • ???

    Ewa Farna versus Sandra Bell
    Kdo je lepší???
    • Re: ???

      EVA FARNA
    • kaca007

      Re: ???

      Ewa!!!
  • Ewa Farna

    Ewa je nadherna holka *14* *14*
  • Ewa Farna

    Ewa je krasna a ma nadhernej hlas *1* *4*
  • bohudik

    Ewina

    Seš super moc Ti fandím tak se drž!!!!!!!!!!
  • Ewa Farna

    Tahle diskuze....no comment. Koukám, že hodně lidí tady nemá ani slušné vychování.
    Já osobně mám Ewu ráda a sem tam si ji poslechnul. Na to kolik jí je, toho rozdhodně dokázala víc než někteří z vás, co ji tu nadáváte. Jak už jsem jednou psala,její hlas se líbí i Lucce Bílé, a to už něco znamená *4*
    Ewě fandím a doufám, že to dotáhne daleko. A jak někteří píšou....žádnou ostudou není. To, že s ní někteří žijí v jedné dědině, by si spíš měli cenit, než ji někam posílat.... *5*
    • avril-nely

      Re: Ewa Farna

      Souhlasím ! *3*
    • Re: Ewa Farna

      Ona že něco dokázala? S prominutím je to jen "loutka", co sama rozhodně nemá na to zatim něco dokázat... *3* Jen malá holka s neustálenejma názorama, jako většina jejích vrstevnic. Má pouze silnej hlas a dostatečnej "TV vzhled". Všichni kolem ní toho jenom zneužívaj! *9* Z takový komerce je mi od srdce na nic... *9*
    • sharpay1995

      Re: Ewa Farna

      Naprosto souhlasím!!! *3*
  • jarousekmaty

    Milenec EWY FARNE!

    Ewa mne má ráda.Ewa je mů malej miláček *14*
  • Ewa a Lexa

    Ewa je super, viděla jsem ji naživo a je strašně milá a na nic si nehraje. Byl to úžasný zážitek. Poslouchá ji i Lexa. ,,Dobrý den, vyšla už ta nová Ewa Farna?'' Lexo?! *1* *15* *1* Ewa je super. Souhlasím s tím předchozím vzkazem, že mi dáte 5. To je dobrý. Když dáte jedna = výborný vzkaz, když 5 = maximální počet bodů = výbornej vzkaz. *1* *15* *1* Je super, ale jsou ještě lepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit