Přejít na výpis diskuzí

Ewa Farna

OSOBNOST 31.12.2006 
1654 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ewča je fajn

    Ahooj....ti co tady říkají že je tupá,blbá atd...tak na ní žárlí ona má upa skvělej hlas!!Je moje nej zpěvačka už se těším na její koncert...je to můj vzor...Jo a ještě něco každý má svůj názor ale když ji někdo nesnáší tak proč sem vůbec LEZE??!!! *8* *16*
  • Ewkaaa

    neurazejte ju furt,..je jasny ze ji jen zavidite uspech a talent,..!!
    • Re: Ewkaaa

      jJ ji taky mocinky žeru!!! Ti co sou proti ní sou fakt slepice. Ona má tak netuctový hlas....A ty její písničky, ta slova! Přesně se k jejímu věku hodí... Mám v srdíčku mocinky mocinky moc jejích písniček, nikdy bych je nechtěla ztratit! Strašně se mi líbí její klip k seriálu Ošklivka Katka! Jak mává šálou, je to tak srdceryvné, ona je strašně inteligentní, uvnitř barevná a navrch černobílá... Ewi strašně ti fandím!! Doufám že nazpíváš ještě mocinky mocinky moc takových duchaplných písniček!!! Jsem se trochu rozepsala, ale musela sem vylít svý srdíčko...
    • Re: Ewkaaa

      ja ji nema co zavidět akurat je slavnějši ale ja bohadši
      • Re: Re: Ewkaaa

        Njn,možná seš BOHADŠI ale určitě větší dement!Já sice Ewu Farnou neposlouchám,na tohle diskuzní forum jsem se šla podívat z nudy,ale to co ty píšeš,to fakt může napsat jen totální guma:)
        Jestli si myslíš,že si tady před tebou všichni sednou na prdel jenom proto že jsi BOHADŠI tak to prrr kamaráde.
        Peníze ti k chytrosti určitě nepřidaly.Když seš teda tak BOHADŠI kup si prosím tě knížku gramatiky,jo?Jestli teda víš co to je... *15*
  • Ještě jeden fan

    Ještě jeden fanoušek do fanclubu a si lepší než Michael Jackson.... Gratulace :-D

    To snad tu má Farná 100fanoušků co si sama založila a dalších 30 jsou malý děcka od 9 do 12let *3*

    No...Comment. Lidi jděte se opláchnout studenou vodou...
    • Re: Ještě jeden fan

      Neřekla bych, mě je 19 a myslím, že ewička má spoustu i starších fanoušků...Je moc talentovaná a myslím že toho ještě spoustu dokáže...Slova typu jděte se opláchnout vodou jsou obyčejná závist.Osle kde ty si byl ve 14? *3*
  • Čau!!!

    Nevim co tu píšete někdo že je Ewa blbá a tak ale je to má nej zpěvačka a dobře zpívá všichni ji závidijou ale je dobrá a já ji teda nezávidim nic v blbím jo. *14* *3* *5*
  • Nove video

    Cao, nasla jsem paradni video k Osklivce Katce, Ewa vali... http://www.n-joy.cz/video/ewa-farna -jaky-to-%20je/5dfd3n5mu4we7yg9/ *14*
  • koncert

    kdyby byl v Holýšově velky zajem o plzensky koncert tak jsme mohli jet autobusem *1* my vzdycky udelame vsechno aby jsme sehnali listky *1*
  • Pozdrav

    Ahoj Evičko prosimtě kde bydlíš v jakým městě a máš ICQ ahoj Michal *3*
    • hoj

      ty chceš vědět kde bydlí ježiši to sis měl vybrat někoho jinýho *8*
    • Re: Pozdrav

      za prvé Ewa se píše s W, za druhé Ewa bydlí ve Vendryni a za třetí Ewa nedává její icko
  • POZDRAV PRO EWU

    EWO NA TO KOLIK TI JE ZPÍVÁŠ MOC DOBŘE
    VÍM ŽE S TEBE BUDE DOBRÁ ZPĚVAČKA
    A MOC SE TI POVEDLA PÍSEŇ, ZAPADLEJ KRÁM.
    JSI FAKT DOBRÁ JÁ TI TEDA FANDIM
    • Re: POZDRAV PRO EWU

      JÁ MYSLÍM ŽE TO EWA DOTÁHNE DALEKO NEJLEPŠÍ SPĚVAČKA ŽE LIDI *15*
      • Re: Re: POZDRAV PRO EWU

        HAHAHA...ste asi strašně chytrý co???VY dvě máte chyby snad v každý větě...ne??? Nejdřív se naučte pořádně psát a pak lezte na fórum!!! *7* *16* *10*
  • kate

    ewa je super a chtela bych od ni autogram jestli to jde tak at napise *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Ewkaaa

    Říkejte si co chcete ,ale Ewa je prroste na to kolik ji je fakt dobra,...! *3*
    • Re: Ewkaaa

      Opravdu jsem hezké? Ewa ♥♥♥♥♥ *14*
      • Re: Re: Ewkaaa

        HEZKÁ SI OPRAVDU NE HEZKÉ ČAU ODEPIŠ JESTLI SI NA EWĚ ČUS BUS *14*
      • Re: Re: Ewkaaa

        Napsala jsem to špatně. Opravdu jsem dobrá? Ewa ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
        • Re: Re: Re: Ewkaaa

          jj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit