Přejít na výpis diskuzí

F.A. Brabec

OSOBNOST 1.8.2008 
9 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám rát Pepíka Vojtka i jeho Kabáty.
  • V peřině

    Dnes jsem byla se svými dvěma dětmi na filmu V peřině. Jsem úplně unešená, je to neskutečně krásné, i po titulkách jsme pořád seděli na sedačkách a nechtělo se nám z kina odejít, film mne naplnil pocitem radosti, optimismu. Film by měl jít do světa, různé americké velkofilmy mu nesahají ani po kotníky. Ani nevím, komu dát větší poklonu, zda tvůrcům nebo hercům:). Moje 6 letá dcera žadoní, abychom na něj šli zítra zase. Pokud někdo zná kontakt přímo na F.A.Brabce, mohli byste mi ho poslat? Chtěla bych aby věděl, jak nás nadchl.
  • Nabídka

    Dobrý den, pane režisére,
    ráda bych na Vás získala přímý kontakt. Chtěla bych Vám poslat k posouzení jednu svou práci, protože jste dobrej. Jsem členkou Severočeského klubu spisovatelů a kdyby se mi nedostalo povzbuzení od předsedy klubu, asi bych si netroufla. Ta moje práce je - jak on říká - ruka podaná Erbenovi - a můj sen je: zfilmovat.
    moje stránky: www.autorka.wz.cz
    Zdraví Anna Stará
  • saf

    Jaromír Erben?
  • hilarynka

    MÁj

    Máj se opravdu povedl ..!! *14*
    Je to nejkrásnější film na světě .. *3*
    Měl by dostat Oscara .. *3* *16*
  • an-netka

    Máj

    jenoom spuhlasnim reziser F.A. Brabec uuzasny !!! a fiim noo plste nááádhera!!! powedlo se to a mocíík
  • ferrerrka

    Re: máj

    jj ja muzu jenom souhlasit...maj je strasne emotivni a v kazdym neco zanecha. Pro me to byl uzasnej film.ktrej byl dokonale natocenej s krasnou hudbou:)herci taky super a zpracovani uzasny:)proste nadhera:)
  • tery01

    máj

    jeee no máj je uplne dokonaej ,krasnej,a uz sem na nem byla trikrat:)priroda, herci, hudba uplne krasne a vsechno to k sobe slo takze vazne moc pekne *3* *4* *4* *14* *14* *14*
  • máj

    Dobrý den,

    dnes jsem shlédla Váš krásný film Máj. Byla jsem uchvácena jakým způsobem jste látku uchopil, opravdu zdařilé. Ale vzhledem k tomu, že jsem přímo z Dubé, jistě pochopíte, že mne zklamal výběr exteriérů. Například od nás dosti vzdálené Trosky nebo Lounsko místo autentického Bezdězu, Dubé, Housky či Kokořína. Škoda, určitě bychom tu mohli také nabídnout zajímavá, snad i fotogenická a přitom autentická místa. (Na místo otcovraždy se díváme každý den z okna, byť už po chmelnicích není ani vidu ani slechu.) Podrobnosti typu, že starý Antonín Shiffner byl svým synem Ignácem ubit chmelovou tyčí přímo ve chmelnici nikoliv podřezán, bych Vám i odpustila. Ale i tak blahopřeji k pěknému počinu. A přeji hodně štěstí do další práce. Zřejmě jsem příliš velký perfekcionista a lokální patriot. Hezký den. Dalecká

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit