Přejít na výpis diskuzí

Fabian Halbig

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • fabianka1994

    =)

    Čauki holki! Nemá někdo z vás od Fabiho majlík? Jestli jo tak mi ho plsky dejte! Chtěla bych si s ním pokecat, když říkáte jakej je to GOOD kámoš!!!!! Předem děkuju zatím pa *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Fabísek

    I love you Fabi *14* *14*
  • fabian

    psala jsem ti na e-mail a doufam ze mi odepiss na otazku co nejdrive
    miluju the moc
    i love you
    vsichni: kdyz to tu pisete cesky tak si to asi neprecte je to nemec tak musite nemecky nebo anglicky poztm vam bude rozumet *4* *4*
    • anigo

      Re: fabian

      Zaprvé ty si to tky napsala česky a zadruhý ty si myslíš že bude lízt na českou stránku o osobnstech????? *7* *7*
      • anigo

        Re: Re: fabian

        tohle bylo pro ra.vo
    • terezskao_o

      Re: fabian

      Jestli mas jeho mail tak mi ho pošli na muj mail:TerezskaLovely@seznam.cz nebo na icq:445883078 kuju *15*
    • Re: fabian

      Dáš mi jeho email plsky plsky plsky plsky *3* *3* *3*
  • xDxD

    Je to ještě děcko............
    • myrna

      Re: xDxD

      Ty jsi děcko sim tě xD
  • ydsd

    n1k4-->si věříš =D fabi my češky tě milujem nejwííííííííííííícccc *5* *14* nikdo jinej tě nemá radši než mi *4* *14*
  • fabi

    jako....fabi je muuuuuuuuuuuuuuuuuj takze vite co..........mate smuuulu:D *4*
    • myrna

      Re: fabi

      Lol to si věříš xD chudák kluk xp
    • Re: fabi

      tak to asik tezko kdyz chodi se mnou!!!! *3* hOLKU BOHUZEL MA TAM MATE SMULU A MA ME:)ale jinka holky je vazne supr:)
      • myrna

        Re: Re: fabi

        Tvl xD Ty máš fakt dost x)) jojo ono tě to přejde...imaginární láska Fabian Halbig xD no moc tohle xDD A když tě to nepřejde, měla by si raději navštívit nějakého dobrého psychiatra x) Protože Fabi má vlastní život v Německu... Třeba nějakou vlastní princeznu a ty to rozhodně nejsi...žádná z nás zde přítomných x)
      • ancik1198

        Re: Re: fabi

        omg ty ses asi někde pořádně praštila ne?? hmm tak to mi je docela divný *1* to že píšeš česky a ne německy *15* ale jinak DOBREJ VTIP *15* hahaha to co si napsala ti nikdo neuvěří bohužel *3* *1*
        • Re: Re: Re: fabi

          Ich HaiBe Pauline..Fabi er geht dur mich!!Sie sind doof wie Bohnenstroh sein!!Möglich ich kann ein bisschen Czech..Tchus!!! *16* *16*
      • anigo

        Re: Re: fabi

        ha ha ha dobrej pokus o vtip *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* ty seš snad upa blbá *1* *1* *1*
  • Kraaaaaaaaaasa

    Mno tak ja Fabíka.....mám ráda protože ja si svýho prince nasla ale Fabík je strasne super klučína a to v tom ze 1)je nejmladsi clen NEMECKE skupiny
    2)ma krasny oci a vlasy
    3)umi hrat na bubny
    4)no proste je superrrrr *14* *14* *14* *3* *3* *1* *1* *1* *1* *3* *3* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4*
  • jeée

    všichni o něm řikaj že je moc vychrtlej ale je to lepší než aby byl nějaká beška je strašně úžasnej... *14* *14* *14*
  • *Fabíííík*

    *Fabi*...Nejkrásnější,Nejvysně nější,Nejúžasnější a Nejfantastější Klučina na sWětě....SQělej ,přirozenej a přitom nádhernej....jestli někomu má patřit moee srdíčko,tak jemu...!! když ho Milujůůů ted,tak co bych kněmu cítila ,když bych snim chodila?.... *14* jestli mám věřit na boha,tak on bude mým bohem....I Lowing Jůůů *14* *14*
  • mtmmmr

    Fabí je strašně krásnej kluk.....strašně ráda bych se s nim seznamila *14* *14* *14* *14* I lOVe fAbi *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit