Přejít na výpis diskuzí

Facundo Gambandé

OSOBNOST 2.2.2014 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Facundo mam ta rada. Mne sa pači ako sa nosiš. Tie čiapky sa mi najviac pači. Mne sa pači ako tancuješ si velmi dobri kcela bi som tak tacovat
  • Tak já tady čtu vaše nadávky a ještě i do toho musím zasáhnout neboť to mezi vámi to už hoří a tak prosím Vás ať s tím přestanete neboť se zde bavíme o Facundo a ne o tom co dělá ale o něm jako člověku !!!
  • A ještě abych nezapomněla můžete mi psát i z Gmailu a já si s vámi pohovořím io Facundovi io violette jako o celku. Fajn?
  • kdo věří že Candelaria chodí s Ruggerom a chce se o tom promluvit tak si mě může najít na centrum.sk pod jménem lenkal999 jsem slovenka ale budu vám odepisovat také česky pokud chcete
  • Vy se tady hadate a pokud nevite že facu si s tim dela starosti takze s tim prestante
  • Naty preco a robis si na pip a co to znamena cha?! deb***a
  • úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnej jseš (kiss) *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Škoda že nejsem z Argentiny
  • Nechodí teť náhodou s Alba Rico?
    • ne on chodi s candelariou
  • tak kdo věří, že Facu pořád chodí s Cande, tak vás musím zklamat. Cande už asi 3 měsíce chodí s Ruggerem. to je už oficiálně potvrzené. protože nedávno byl s nimi rozhovor a ptali se je tam, jak dlouho spolu jsou, a Ruggero řekl, že tak 3 až 4 měsíce. a to byl rozhovor teď v únoru.
    • Ty si nato len teraz prišla ? Veď to už každý vie.
      • Ne, neprisla jsem na to ted. Jen jsem psala tem, kdo si porad mysli, ze Facu chodi s Cande.
  • Sajuška - Nic proti, ale Cande dává na instagram a twitter fotky jak dává Ruggerovi pusy a chodí s Facundem ?? Tak fajn no a ty videa na youtube jsou starý rok-dva takže ..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit