Přejít na výpis diskuzí

Facundo Gambandé

OSOBNOST 2.2.2014 
142 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Maxi je dobrej caxi se nelibi fujj
    Naxi je lepšíí oní sou moc krasny parr
    Mam je moc rada
    • Caxi je ten nejúžasnější pár na světě (hned po Fande) <3 Naxi ráda vůbec nemám... :/
      • Fande por siempre my zase neáme rádi tebe!! :D
        Fande neexistuje tak drž zobák s tím už!! *16* *16* *16*
        • Mě je jedno, jestli mě máte rádi. Jenom zde říkám svůj názor ;)
          P.S.: Fande existuje ;)
          • NEEXISTUJE!!! Jsi male děcko co to nemůže pochopit!!! *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Vika ... Proc mu nadavas a potom na nej koukas vis jak ... Vis co gdis uz sem chces neco napsat tak ho nak pochval a ne ze vipada jak knedlik twll hah ( nic ve zlim ) :D
  • Caxi love love love cami+Maxi
  • Cami+Maxi=láska oni sú naozaj spolu sú krásny dnes som pozerala vio práve teraz sú spolu vo violette :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
    • Mas pravdu oni jsou boží:P:P:P:Plol
    • Máš pravdu caxi je super
  • Pekne spievaš si super mám ťa strašne rada ti raper. *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • ola chicas
    • Are you Violetta?
  • čus ty reper čo si mysliš že čo si daky reper alebo čo furt chceš spúievat tie debilne reperovske piesne a tancu ješ dost čudne mal by si si vymysliet dake nove koky ahudu do violette a nos prosimta furt čiapku bez nej vyzeraš čudne *12* *16* *8* *7* *6* *5* *4* *14* *3* *15* *2* *1* *9* *13* *10* *11*
    • Trouba
    • nauc se psát prosimta se nepise dokopy ale takhle: prosim te
    • jžš ti hrablo nebo co vika??? bože jestli ti to nnedošlo tak on ty písničky zpívá protože dostal takovou roli a jestli to nechapes tak si zajdi k psychoušovi at te vyleci *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Je hezkej, ale ty vlasy :P
  • K Maximu se nejvíc hodí naty neboli Alba Rico

    *14*
    • K Maximu se hodí Cami a k Facu se hodí Cande <3 :P
      • Nehodí *16* *10* *3*
        • Hodí *3*
    • Pravda
  • fůůůůůůj kamila a maxi ble

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit