Přejít na výpis diskuzí

Fancy

OSOBNOST 9.11.2007 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ramirezka

    +++

    tak to je super, snad ještě nějaké CD budou, konečně už mám vše co vydal. Přeji Ti krásný poslech. *3* *14* *3*
    • Re: +++

      Já jsem taky rád,jinak na tom novém jsou hned jako první Live 3 staré hity v novém kabátě Flames Of Love megahit pak je tam Love Has Called Me Home,specielně tuhle písničku mám moc rád,ale je dobře,že se do dneška drží svého stylu 80 let,co se týče těch nových písniček tak se mi líbí For One Night In Heaven,nevíš na kterém albu je písnička No Tears a China Blue?
      • ramirezka

        Re: Re: +++

        ahojky mám úplně všechny CD co vydal + DVD,
        No Tears je na CD se stejným názvem alba No Tears, China Blue je na CD: Flames Of Love a Golden hits a jinak krásný CD jsou D.I.S.C.O a Locomotion *14* *14* I když po pravdě řečeno mne se líbí úplně všechny CD *15* *15*
        • Re: Re: Re: +++

          Co se týče alba D.I.S.C.O,mám,hlavně ho produkoval,David Bradnes,který,byl producentem skupiny E-Rotic,mohla si slyšet hned v první písničce D.I.S.C.O,si mohla slyšet zpěvačku,která zpívala v E-Roticu a ještě v písničce Fire Rapoval interpret oné kapely.
        • Re: Re: Re: +++

          Locomotion mám taky,akorád tři poslední písničky,slyšel jsem že tam jednu přezpíval od Beatles,to mu moc nesedí,ještě dvě tam byly přezpívané,určitě máš i album Voices From Heaven,to jsem četl,že je vánoční,no snad se mi ho podaří sehnat.
  • ramirezka

    youtube

    zadej ve vyhledávači fancy - my way
    najdeš potom i ostatní jsou tam *14*
  • ramirezka

    nové album

    tak tohle ti asi nepovím kdy přesně vyšlo ale asi tak 2-3 měsíce před koncem roku 2008 stáhnout nikde nejde ale jde stáhnout z youtube musíš k tomu ovšem mít pár prográmků a pak už jen posloucháš mp3 *3*
    • Re: nové album

      Jinak už mám to nové album od Fancyho stažené,je dobré,pokud chceš tak ti ho můžu poslat na mail.
    • Re: nové album

      Ahoj,tak jsem na Youtube naěel torrent,ke stažení toho nového alba Forever Magic,tak už si ho stahuji dík.
  • Fancy

    Ahoj,mne by např zajímalo jestli Fancy ještě vystupuje,už jsem dlouho od něj neslyšel nic nového ani nové album.
    • ramirezka

      Re: Fancy

      ahojky jestli si chceš poslechnout něco nového od Fancy tak vyšlo nové album 2008 a je super. *14* *14*
      • Re: Re: Fancy

        Ahoj,pokud by jsi měla čas,tak mi to nové album pošly na tuhle mailovou adresu,budu rád dík .
        • Re: Re: Re: Fancy

          Jinak jsem nečekal,že už je mu tolik let,já myslel,že je mu tak 50.
          • hurvinkovamorticie9

            ´´´´´´´´´´´nojo´´´´´´ jinak je boži😇 Fancy♥♥♥♥♥☺☻♣◘•♦♣☻♣ .♫↓$

      • Re: Re: Fancy

        To jsem rád,ale nikde jsem jeho nové album nenašel,nevíš přesně který měsíc vyšlo,jestli není moc čerstvé,jinak bych si poradil,někde bych si ho stáhl.
  • ještě chybí alba

    Ahojky ještě chybí v diskografii alba:

    THE MAXI SINGLES COLLECTION 1
    THE MAXI SINGLES COLLECTION 2
    THE MAXI SINGLES COLLECTION 3
    THE MAXI SINGLES COLLECTION 4
    TURBO DISCO
    NO TEARS
    HOW DO YOU FEEL RIGHT NOW
    BEST OF

    Jinak je super že se ještě najde někdo kdo se o Fancy zajímá a poslouchá tuto skupinu je to pěkná hudba.

    Díky za životopis. *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit