Přejít na výpis diskuzí

Felipe Massa

OSOBNOST 31.12.2006 
72 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mathy93

    Re: hehe

    Co?Co je to za keci ze Hamilton nema zdaleka tak dobreho teamoveho kolegu jako ma Massa? *1* Oba jsou dobry a rekla bych ze jsou i na stejne urovni...
    Proste te jenom vytaci ze jsou tu lidi ktery maj Massu radi a prali mu titul... *5* Verim ze Massa se zase bude casto objevovat na stupnich vytezu!! *4* On je tu nejlepci jezdec .. *3*
  • mathy93

    Re: Re: newim

    jo jasny takze ty by jsi chtela aby odesel Massa jo?Ten kterej loni bojoval do posledni chvile o mistovskej titul?To snad ne! *5* Felipe je jednicka ...a ja a jsem rada ze je ve staji Ferarri a doufam ze tam este dlooouho zustane... *3* *5* *14*
  • mathy93

    Re: Happy Birthday

    Ahoj... to rozhodne mam na to stejny nazor a co se tyce toho titulu tak taky... Felipe si ten titul ROZHODNE ZASLOUZIL!!!Bylo mi ho strasne lito... Ale snad se zpamatuje a ukazejim...
  • mathy93

    vše nej

    Doufam ze narozky poradne oslavis vyteztvim ve vc Bahrajnu *3* Držím palce *4* *14*
  • sandralombardi

    Narozky

    Vše nej!! *4*
  • escarlate

    Happy Birthday

    Happy Birthday!! *4*

    .............
    A jinak souhlasím s těmi, co říkají, že Hamilton titul dostat neměl. Přijde mi hrozně arogantní... Už jenom to, že si pořídil to SPZ na auto za X milionů mi přijde nafoukaný. *13*
  • 1michelino1

    narozeninyyyyyyyy

    Happy Birthday *1*
  • gabi5111

    Všetko naj

    Všetko najlepšie Felipe a nech sa ti už konečne darí...
  • marsha

    FELIPE MASSA

    Brawn gp jsou sice rychlé..ale taky taková formule potřebuje dost dobrého řidiče a ti jsou je u FERRARI ..FANDÍM MASSOVI,ON SI TY TITULY ZASLOUŽÍ. *3*
  • Re: hmnm

    hamilton x massa..........chápeš? *3*
  • Nikisek

    Massa e 1 e sperare da vincere e hamilton perdere *14*
  • hanelka

    hmnm

    ma strasne krasne ocka skoda ze nevyhral...fandim hamiltonovi a troska aj Felipemu len hamilton je u mna number one....bolo mi ho troska luto ked nevyhral...dufam ze v novej sezone sa mu bude darit viac.. *15*
  • ajina

    Felipe Massa je nejlepší clovicek ve formuli je to sympatacek a umi dobre jezdit *14* Jen me sere ze nevyhral ale ze to tele a debil hamilton jo hamilton je prasak *8* Massa the best *14* *14*
  • no

    Muph hele ty už sem nepíšeš? Už se asi "nabil" na maximum *15*
  • jj

    jo Vettel je fakt dobrej to jak předjel Hamiltona to bylo jako fakt užasný a ne že ne. Hele Muph ty se nabíjíš? Si náký monstrum poháněný zprávama o tom jak je hamilton nesprávný a massa užasný? No to ti moc nezávidim čovečé...no jo výmluvy, výmluvy, výmluvy...ty to nikdy nespolkneš... *15*
  • sandralombardi

    ...

    Jděte se všichni vycpat vy co obhajujete Hamltona *10*
  • sonja95

    Re: newim

    to spíš massa by měl jít pryč z formule.
  • barselka

    newim

    doufám že až kimi pude jezdit rallye takže pude k ferrari vettel proto že je dobrej že předjel hamiltona v ohodně horšim autě *1* *1* *1* *1*
  • Re: ehm...

    Supééer další marný pokus o psychologický krok *1* , nabíte mě stále víc *1* ....no ale platí to samé, výmluvy, výmluvy, výmluvy, výmluvy...vy to nikdy nespolknete *1*
  • ehm...

    hele Muph je jasně vidět jak nás tu provokuješ a musim říct je to moooc vtipný! Pokračuj! *1* ale fakt je škoda že nejezdí Šumi to by Hamilton valil bulvy! *15* Ty jo to by byla prča! *1* a ten výkon Vettela to bylo něco! Takhle předjed hamiltona ještě k tomu skoro v cíli tak to chce potlesk! *1* a ještě pořád neplatí že mistr světa je nejlepší jezdec světa jo? Jestli ti to nedochází tak chápu že asi to nechápeš no...ale jako bud vklidu piš dál je to vtipný a mooooc! *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit