Přejít na výpis diskuzí

Felix Keith

OSOBNOST 28.9.2008 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • xxmimixx

    narozky!!!

    Feli přeju ze srdce jen to nej,nej,nejlepší a ty narozky si pěkně užij *4* *3*
  • kacenka1jb

    SEChNo NeJ zLATho

    FeLíŠhKUů :-*
    SES Upa MrTHe HeZOuCkEj a to UZ víMe DLoUHOoÓó_ALe PřEJu Ti HodNE sTeStí..V láScE S TOU PraVOu,V ZIVoTe JEnOm PeKNý VeCI a SamOzDreJME v kaPELe At SE VAm VEdE jen K LePSimu:-*
    ŁJubím ťá_PrCKů MALéj *14*
  • helenkaaa

    Feli je vážně uplně *MUCK* a zas neni ani vo tolik starší nez já i love him
    • andreinka

      Re: ♥

      jou ode mě je jenom o rok xD
  • smrt-ka

    sORRY

    Hele nechci vás nějak tento ale FELI JE UZASNEEEEJ až na to že ... asi má holkuuuuuuuuuuuu


    hi,já to nejsem..kéžby xD ALE já si za nim muzu zaject...xD *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: sORRY

      jua a jakou má holku *7* *7* *7* *7*
      • Re: Re: sORRY

        on má holku tu vivi tu zpěvačku protože tam na koncertě se jak se uklánělitak se tam jedíná vivi a felix drželi za ruce a tak to je jasný *9* *9* ale jinak je upe boží a navíc mně je 15
        • Re: Re: Re: sORRY

          on tady neni jenm plo tebe a vivi neni jeho holka, *13* jenm se znaji zuh od malicka! *3*
          • pajuinka

            Re: Re: Re: Re: sORRY

            jj jediná věc kterou vim 100pro je, že spolu feli a vivi nechodí!!!A musis tky říct že je Feli upe k sežrání...sladkej..dokonalej..to se nedá!! *14* *14* *14* *14* *14* *1*
          • Re: Re: Re: Re: sORRY

            On s ViVi nechodííí,!!!!! *13* *13*
            Oni jsou prostě jako bratr a sestra a jestli se drželi za ruce tak se asi připravovali na koncert *1* *1* *1*
        • andreinka

          Re: Re: Re: sORRY

          nn já sem četla,že nechodí s vivi,ale s nějakou jinou holkou,ale nepsali tam,kdo to je
          • Re: Re: Re: Re: sORRY

            *7* *7* *7* *7* *7* *7* A kde si to četla?? *7* *7* *7* *7*
    • andreinka

      Re: sORRY

      hmm no jo no škoda :(
  • andreinka

    <3

    Jou je upe úžasnej<3 *14* *14*
  • mucky123

    felous sladous nejvjeci *14* *14* hafa moc *15* *15* upa ho zeru *5*
  • nenushka.sykes

    Feliiiiii♥

    je dokonaleeej..Ja ho chcii *1*
  • Jujž

    upe souhlasim jako k sežrání....a jako já měla to štěstí a viděla sem se s nim na vlastní oči.....v realu je eště krásnější než na fotkách fakt:D *14* *14* *4* *3* *14*
  • happykate

    :)

    juj on upa k sežráníí *14* *14* *14* *14*
    • Re: :)

      jju to mass pravdu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Aloha from hell

    mnu proste je top koren ... *1* *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit