Přejít na výpis diskuzí

Felix Keith

OSOBNOST 28.9.2008 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: sORRY

    on tady neni jenm plo tebe a vivi neni jeho holka, *13* jenm se znaji zuh od malicka! *3*
  • andreinka

    Re: Re: Re: sORRY

    nn já sem četla,že nechodí s vivi,ale s nějakou jinou holkou,ale nepsali tam,kdo to je
  • Re: Re: sORRY

    on má holku tu vivi tu zpěvačku protože tam na koncertě se jak se uklánělitak se tam jedíná vivi a felix drželi za ruce a tak to je jasný *9* *9* ale jinak je upe boží a navíc mně je 15
  • andreinka

    Re: mnam

    jjj je *4*
  • andreinka

    Re: feli ! mucQ ! :-*

    však jó :D
  • klaruska44

    mnam

    on je taaaaaaaaakkkkkkkk krasnejjjjjjjjjjjjjjjjjjj *14*
  • Re: sORRY

    jua a jakou má holku *7* *7* *7* *7*
  • feli ! mucQ ! :-*

    felíísek je upe k sežrání a v dívce se ptali aloha from hell kdo si myslí že má nejvíc českých fanynek a všichni tam psali že feli ze to je jejich dladouch *14* *14* *14* *14* mUcQ:-*
  • Re: Re: Feli

    jooo faaakt tak to je supeer ze není na bloncky *4* nechtela bych aby chodil s Vivi ale je taky dobraa FELÍÍÍÍSEK JE NEEEJ NEJJJJ NEJJ *14* *14*
  • Felísek

    on je taaak božíí je upe k sežrání bobíšek *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • willie

    :-*

    Tký preju felískovi všecicko NEJ :-* *14*
  • nikita007

    Re: HB

    Já se připojuju a Felimu přeju všecko nejký *14* *3* *1*
  • justik

    HB

    Všechno neeeeeeeeeeeeeeej Feli!!!!!!! *14*
  • pliincess

    vse cinoko nej

    jaj uz to uz si velkej klucina vid tak vsecko nej *3*
  • Happy Birthday

    Tak všechno nejlepší, Feli.
    I když vím, že mne nevyslyšíš..
  • Lásenka

    Chjooo on je upelně klÁSňoučkejjj ,, fjůů aspon že bydlí tak blízko lOve yOU *14* a bud etu v čr mno tam musíím býti *8* ,juj ky fše nej k narozkám SwEEEt 16 *14* *14* *14*
  • melounek123

    ON JE......

    on je upa skvelej vse nej k narozkam feli *14*
  • xxmimixx

    narozky!!!

    Feli přeju ze srdce jen to nej,nej,nejlepší a ty narozky si pěkně užij *4* *3*
  • kacenka1jb

    SEChNo NeJ zLATho

    FeLíŠhKUů :-*
    SES Upa MrTHe HeZOuCkEj a to UZ víMe DLoUHOoÓó_ALe PřEJu Ti HodNE sTeStí..V láScE S TOU PraVOu,V ZIVoTe JEnOm PeKNý VeCI a SamOzDreJME v kaPELe At SE VAm VEdE jen K LePSimu:-*
    ŁJubím ťá_PrCKů MALéj *14*
  • andreinka

    Re: ♥

    jou ode mě je jenom o rok xD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit