Přejít na výpis diskuzí

Fernando Alonso

OSOBNOST 31.12.2006 
176 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pro korinku

    jen tak mimochodem já mu začla fandit v roce 2001 kdy jezdil za Minadri aby byl mezi náma jasno *5* takže klídek.
  • Alonso!

    Jééééééé.... kolik Vám je roků??? 12??? Když Alonso začal jezdit za renault v roku 2003, tak jste nikdo nevěděli, že vůbec existuje! A teď polemizujete o tom jestli je fňukna?? Jo no! když někdo čte jen ty úžasné bulvární plátky s amatérským překladem, tak se nemožete divit! Jdite se zahrabat! Beztak o F1 a Alonsovi víte kulové!! *16*
  • ALONSO is the BEST

    :o)))...blahopřeju mu k vítězství... prostě ukázal kdo je BEST...je prostě skvělej a neuvěřitelně sexy ....!!!! :o)))
  • Alonso ..!!!!

    Nechápu vás fakt.. každej sme nějakej i Alonso...a kdyby nebyl dobrej řidič.. tak snad dneska nejede o vítězství... ste fakt divný...Nechápu vás !!!!
  • Re

    fekální vůz možná ano *15*
  • Nadávej na něj jak chceš, ale je zaprví pěknej, ale řídí taky dobře.... *15*
  • Alonso je pěknej chlap,to je taky jediný,čím se může chlubit!Pořád jen fňuká a nadává na všechny okolo.Vypadá to,že ten titul letos dostane,ale bude jeho poslední.Jojo Fernando,byla chyba odejít od Renaultu.
  • lenci má ve všem úplnou pravdu..
  • Fuuuj *15* *15* *15*
  • FA

    Jako chlap: Musim přiznat že se mi líbí, hezkej chlap Jako člověk: Fňukna! Nevim co vůbec leze do F1 když to nemůže psychicky vydržet Jako jezdec: docela to jde, ale Schumi je prostě nejlepší a tak to zůstane navždy i když odchází Jinak, tenhle rok titul s největší pravděpodobností vyhraje, ale příští rok nastupuje na trůn Kimi Räikkonen, Fernando nebude mít u McLarenu moc velkou šanci, jsem zvědavá kolik GP vůbec dojede *15* SCUDERIA FERRARI 4EVER!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit