Přejít na výpis diskuzí

Fernando Alonso

OSOBNOST 31.12.2006 
176 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bajushes.alonso

    Alík

    jej Alonso .. love you alonso .. :-* .. jsi ten nejúžasnější a taky nejkrásnější co znám !! .. =) *14*
  • sezóna se blíží!

    Hola, buenos diaz!Tak nám brzo začne nová sezóna -tentokrát v rudé barvě.Jsem na to moc zvěsavá, protože to bude po dvou letech nudy snad konečně pořádná podívaná! Vamos Nando! *14*
  • petraaa

    Fernando

    Tady to nějak spí. Fernando a Ferrari skvělá kombinace! *14*
  • vercinek

    Re: kauza Piquet

    Já se taky mega těším,až bude ve Ferrari,a pak třeba bude lepší než Schumacher... *1*
  • kauza Piquet

    lidičky, co říkáte tomu humbuku co se teď děje kolem Renaultu? Nelson se teda pořádně vybarvil!už se těším až bude na jaře Fernie sedět ve Ferrárku- tohle spojení totiž bude 100% fungovat!Nando je ten nejlepšííííí pilot a nejsladší chlap na světě. *14*
  • vercinek

    I LOVE YOU...

    Oh..Fernando je ten nejhezčí chlap na světě...je to prostě zlatíčko... *14* *14* *14*
  • petraaa

    VC Evropy

    Fernando doma jede jak drak, doufejme že mu forma vydrží i do kvalifikace a později i do závodu. Veřím ti Fernando *14*
  • minka

    Re: Re: Re: Re: Re: pro fanoušky

    Vždyť já jsem si vzpomněla. Jen jsem to tu nepsala... Je to zbytečné...
  • petraaa

    Re: Re: Re: Re: pro fanoušky

    nikdy není na škodu si vzpomenout
  • minka

    Re: Re: Re: pro fanoušky

    Nevypadá to blbě. A že jiní mají? Asi mají fanoušky, kteří bláhově věří, že si to jejich oblíbenec přečte...
  • petraaa

    Re: Re: pro fanoušky

    tak nepíšeš vůbec no, ale vypadá to blbě když má narozky a 3 lidi napíšou, u jiných lidí je tam mnoho přání...
  • misiiiiiiisek

    pocity velké,slova zbytečná..

    slova zbytečná - je prostě nádhernej *3* ***miluju tě*** *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • minka

    Re: pro fanoušky

    Myslím, že si vzpomnělo víc lidí, ale připadá mi zbytečné tady psát nějaká přání k narozeninám. Stejně si to nepřečte...
  • petraaa

    pro fanoušky

    Fernando má ve fanklubu 299 fanoušků a jen tři si vzpoměli na jeho narozeniny?????????????? *16* *5*
  • gena-stanley

    Re: Re: Fernando

    Presne,kteren cerna huba Hamilton.fakt ho nenavidim..
  • gena-stanley

    Happy Birthday!

    Hodne stesti,zdravi,lasky,pohody a uspechu v F1 Ferni.. *14* *14*
    Miluju Te!!!!
  • Happy birthday

    Fernando všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, lásky,štěstí a úspěchů v kariéře. Miluju Tě *14* i když teď asi není nálada na oslavy. Měl by doma jet. I LOVE YOU FERNANDO
  • miksa

    Fery - narozeniny

    Hodně štěstí a zdraví Fernandovi k narozeninám!!!
    Připíjím na vítězství v dalším závodě. *4*
  • dnešek se nepovedl

    škoda že to dneska nevyšlo ale i tak si ten nejlepší Fernando, I LOVE YOU *14*
  • jo..jo..

    Prostě je ten nejlepšííííí *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit