Přejít na výpis diskuzí

Fernando Alonso

OSOBNOST 31.12.2006 
176 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alonsíček

    Alonso je nejkrásnější a nejlepší jezdec F1 jakýho jsem viděla je úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnej *14*
    • Re: Alonsíček

      S těmahle kecama by tě vyfakoval každej normální opravdovej fanda f1... fakt slova pošahaný fanynky... ačkoliv fandim renaultu a ještě k tomu alonsovi u mcl., tak tohle fakt nemusim.. já vim, každej nějak začíná, ale takhle??? máš to za potřebí???
      *9*
      f1 je sport... ještě blíže - motorsport... ne módní přehlídka...

      já tě s tim nevyfakuju, protože jsem tolerantní, ale dej bacha, kde budeš něco podobnýho psát.... *3*
      je vidět, že tě nezajímá formule 1, ale jen jeden jezdec a jeho vyzáž + pár věcí kolem něj.... *3*

      uznávám, že alkonso je fešák, ale nejkrásnější a nejlepší zatím opravdu ještě není. *3* *4*
      • Re: Re: Alonsíček

        hehe, pokud vim, tak tohle je diskuze o samotným jezdci a néé o F1, takže, ať se tu každej vyjádří k Alonsovi jak chce.. Nemusí zrovna koukat na F1...
    • Re: Alonsíček

      tak to si asi velka pica ze tak dybys znala vic jezdcu i tech co us nejezdej tak zmenis nazor ale tebe zajima jenom ten kriplk alonso
      • domushka007

        Re: Re: Alonsíček

        nic proti ale krypl se píše s tvrdým ,,y" takže fakt nevím kdo ten krypl je......... prostě s tebou nesouhlasím Ferny je ve zkratce super.
  • Nej Nej

    Fernando je prostě nej,co víc mám psát.Tohle mluví za všechno. :-) *4* *14* *4*
  • sniper , jdi se vycpat . Mimochodem se mi líbilo jak v Suzuce natrhl Shumimu zadek , bylo to bezva , úplná paráda *1*
  • *JOKINGLY*

    Adam Garcia, Eric Szmanda, Enrique Iglesias.. *14* taky kundy... *5*
  • Nanito je nej!

    Ferní je fakticky best...a má uplně užasnou přezdívku(Nano,Nanito-mrně!) je užasněj nej supr krásnej sladkej sqelej!je prostě ideál chalpa..a navíc jehokvality v F1 jsou fakt vysoké je o 10000% lepší než schumacher...teda alespoň podle mně! *14* *5* *14*
  • Fuuuj *15* *15* *15*
  • Alonso

    Hej lidi, co máte pořád s tím, že je Fernando krásňoučký a roztomiloučký??? Jo, vypadá dobře, ale přijde mi blbý sem psát jak Fernanda strašně žeru a že je nej a nej a krásný atd. Nechcete hodnotit radši něco jiného?? To je takové primitivní hodnotit, jak vypadá. Není to model, ale sportovec. Každý, kdo se na něj podívá vidí, že vypadá dobře. S tím McLarenem to po... Byla to životní chyba z obou stran. Fernando tam nemá co dělat. Zdá se, že to obě strany pochopily a dohodly se, že to skončí. Že Fernando odejde. Hodně štěstí McLarenu bez Alonsa. *1*
  • Fernando je střelec kam se na něj hrabe nějakej Schumacher
  • Fernandik

    Hele jestli nekdo rika ze je Alonso blbej tak se moc moc plete .Protoze Alonso je nejlepsi a nejhezci!!!!!!! *14*
    • Re: Fernandik

      Souhlasím, Alonso je nejlepší ze všech, dokazuje to každý den.
    • Re: Fernandik

      Krávo blbá!!!!!!!! *13*
  • Ferny je nej jezdec F1

    Myslím si že Ferny je nejlepší jezdec,co přišel Hamilton všechno kazí....možná že ho má nekdo rád ae já rozhodně ne takoví UCHO *9* !! Alonso je krásnej *14* *14* a ikdyž chce možná McLaren zničit zasloužej si to za to co mu dělaj!! Takže doufám že Fernando msrák vyhraje a pak za další rok pude do renaultu tam totiž patří!! tak hodně štěstí *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit