Přejít na výpis diskuzí

Fernando Alonso

OSOBNOST 31.12.2006 
176 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petraaa

    VC Evropy

    Fernando doma jede jak drak, doufejme že mu forma vydrží i do kvalifikace a později i do závodu. Veřím ti Fernando *14*
  • misiiiiiiisek

    pocity velké,slova zbytečná..

    slova zbytečná - je prostě nádhernej *3* ***miluju tě*** *5* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • petraaa

    pro fanoušky

    Fernando má ve fanklubu 299 fanoušků a jen tři si vzpoměli na jeho narozeniny?????????????? *16* *5*
    • minka

      Re: pro fanoušky

      Myslím, že si vzpomnělo víc lidí, ale připadá mi zbytečné tady psát nějaká přání k narozeninám. Stejně si to nepřečte...
      • petraaa

        Re: Re: pro fanoušky

        tak nepíšeš vůbec no, ale vypadá to blbě když má narozky a 3 lidi napíšou, u jiných lidí je tam mnoho přání...
        • minka

          Re: Re: Re: pro fanoušky

          Nevypadá to blbě. A že jiní mají? Asi mají fanoušky, kteří bláhově věří, že si to jejich oblíbenec přečte...
          • petraaa

            Re: Re: Re: Re: pro fanoušky

            nikdy není na škodu si vzpomenout
            • minka

              Re: Re: Re: Re: Re: pro fanoušky

              Vždyť já jsem si vzpomněla. Jen jsem to tu nepsala... Je to zbytečné...
  • gena-stanley

    Happy Birthday!

    Hodne stesti,zdravi,lasky,pohody a uspechu v F1 Ferni.. *14* *14*
    Miluju Te!!!!
  • Happy birthday

    Fernando všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví, lásky,štěstí a úspěchů v kariéře. Miluju Tě *14* i když teď asi není nálada na oslavy. Měl by doma jet. I LOVE YOU FERNANDO
  • miksa

    Fery - narozeniny

    Hodně štěstí a zdraví Fernandovi k narozeninám!!!
    Připíjím na vítězství v dalším závodě. *4*
  • dnešek se nepovedl

    škoda že to dneska nevyšlo ale i tak si ten nejlepší Fernando, I LOVE YOU *14*
  • jo..jo..

    Prostě je ten nejlepšííííí *14*
  • love

    Fernando je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Jojo mít ho doma

    Ahoj li¨di, jojo mít doma Fernanda tak jsem ten nejšťastnější člověk na světě:-D ale bohužel je už zadaný. Je úžžžžžááááááássssssnnn nýýýýýýýý *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit