Přejít na výpis diskuzí

Fernando Alonso

OSOBNOST 31.12.2006 
176 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nej Nej

    Fernando je prostě nej,co víc mám psát.Tohle mluví za všechno. :-) *4* *14* *4*
  • Ferny je nej jezdec F1

    Myslím si že Ferny je nejlepší jezdec,co přišel Hamilton všechno kazí....možná že ho má nekdo rád ae já rozhodně ne takoví UCHO *9* !! Alonso je krásnej *14* *14* a ikdyž chce možná McLaren zničit zasloužej si to za to co mu dělaj!! Takže doufám že Fernando msrák vyhraje a pak za další rok pude do renaultu tam totiž patří!! tak hodně štěstí *14* *14* *14*
  • heh...

    Tak to je síla... před rokem taký samý chvály na Alonsa a teď, když přestoupil do McLarenu, nikdo nešetří nadávkama *1* ... Ale jako, nedivím se.. Fandím Lewiseekovi a on je daleko lepší, než alonso, prostě.. I v samotných jízdách, ale i jako sportovec. Alonso vůbec neví, co je to hrát fairplay. Myslím si, že co nedávno provedl Lawisovi v tom depu, při kvalifikaci, tak tím ztratil alespoň třetinu svých fandů. nemůže prostě zkousnout skutečnost, že do F1 přišel někdo lepší, než je on a mladší, nadějný mistr světa. Myslel si, že když teď odešel Schumacher, tak, že se dostane do vedoucí pozice, ale to se teda pěkně spletl. V bodech je Lawis o 7 nebo 8 bodů před Alonsem. Jó, má to blbý...
    *3*
    • Re: heh...

      Alonso je jako každý jiný člověk.Chce být nejlepší a vyhrávat.Možná si o sobě někdy víc myslí ale má už dva tituli tak na to má trochu právo.

      Tobě by se taky nelíbilo být až ta nebo ten druhý když jsi byl 2x mistrem.
    • Re: heh...

      Jenže jak to bylo doopravdy a co píše bulvár mezi tím je rozdíl a je taky důležitý si uvědomit, že Hamiltona si Dennis piplat už od dětství a rovnou ho posadil do skvělého vozu, tak se potom div, Ferny začínal u Minardi, žádná sláva, musel se k úspěchu prokousat sám a to je něco mnohem většího než to co dokázal Lewis. Hamilton mi přijde namyšlenej. A hlavně v Maďarsku- to on neuposlechl příkazu, aby Alonsa pustil! Přečti si tenhle článek a uvíš, že Hamilton tak férově nehraje!! http://www.alonso-fans.estranky.cz/ clanky/news---clanky/zdrzeni-v-boxe ch---vina-na-fernandove-strane_ *13*
  • je to hrouda

    Takovýho namyšlenýho dementa už jsem dlouho neviděl. Jak jsem ho v renaultu obdivoval, teď ho považuju za arogantního blba a ubrečený děcko. Už když odcházel od rencka, všichni mu ubližovali... *9*
    • Re: je to hrouda

      Máš divné názory.Ale dobře asi nejsi dostatečně informovaný jinak by jsi tohle nikdy neřekl. *7*
  • fdf

    nechapu proc prestupoval.. :( k Alonsovi patri renault...
  • Špatný dojem

    V poslední době na mě dělá Alonso hodně špatný dojem. Chová se strašně. Nesnáší svého týmového kolegu, který ho poráží a vede v šampionátu a přitom je to nováček. Myslím, že Alonso je ten co teď dělá u McLarenu pěkné dusno. Chápu, že je asi pod velkým tlakem (chtěl by obhájit titul mistra světa) a nezvládá to. A asi je pravda, že není zvyklý, že ho týmový kolega poráží. U Renaultu byl přece jednička, že??? A je jí i u McLarenu?? *16*
  • *JOKINGLY*

    Adam Garcia, Eric Szmanda, Enrique Iglesias.. *14* taky kundy... *5*
  • Kritika

    Nevim, ale jeho chování je velmi frajerské a při závodek F1 je velmi bezohledný. Možná je hezký, ale to není všechno. Nesedí mi a jako svého partnera bych ho asi skopala.
  • :-*

    Asi jsem se zamilovala... *14* *14*
  • ?!

    je formule1 vůbec nějaký sport? podle mne jen plýtvání pohonnými palivy *5* takže bych nějka nenarážela na ty, co hodnotí vzhled a né "sportovní výkon", mimochodem Alonso je pekný *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší