Přejít na výpis diskuzí

Fidel Castro

OSOBNOST 19.10.2010 
44 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kuba patri k jednom ze tri statu sveta, kterou neovladaji
    Rothschildove - Bankerska dynastie ktera pocala sve existence za dob Napoleonskych valek a ovladla celou evropu. Tato Rodinka s Rockeffery zalozili FED (Americkou Narodni banku) kde vladnou porad. Take maji na svedomi "False flag operations" s Bushem, kde nechali schodit WTC - Aby nechali zacit nekonecnou valku s Blizkym vychodem o ropu.
    tito dve rodiny take maji velike vztahy s Bildeberg group,- coz je organizace 120 nejmocnejsich a nejvlivnejsich lidi sveta...
    I kdyz se o Rotschildech rika ze nejvice svych penez promlhaly, vlastni v prepoctu vic jak 500 000 000 000 000 dolaru. *16*
  • FIDEL

    Fidel je jeden z největších lidí naší doby.Přečetl jsem od něho všechno, co se dá v této zemi sehnat a přišel jsem na to, že i když to zní někdy trochu pro nás divně nebo směšně, že je Génius.Dnes je jeden z mála, co si nenechá diktovat Bushem, co a jak má dělat.Naši politici jako Havel nebo Svoboda by zasloužili nakopat do zadku za to, jak štvou proti Kubě. Tolik můj názor Jozef, 35 let
    • Re: FIDEL

      Doporucuju stravit par tydnu na Kube, nemyslim samozrejme Varadero a vsichni co se tady Fidela zastavaj zmlknou.
    • Re: FIDEL

      Další člověk, co je na hlavu... *16*
      • Re: Re: FIDEL

        VIVA FIDEL VIDA KUBA .....!!
  • Miluj Fidela Castra a jeho Komunismus!
  • Vážení diskutující, vykašlete se na Kubu, vykašlete se na Ukrajinu, starejte se co se děje v naší republice. Teď v televizi je diskuze o rozkrádání a úplatkářství a když jsem slyšel, že úředník z magistrátu má jachtu za 40 000000 milionů, slovy čtyřicet milionů Kč tak mne spadla brada. Zjistil jsem, že tady už ty zlodějiny nikdo nedá dohromady. Teď mne můžete nařknout vy hloupější ze závisti a nezapomeňte volit TOP 09 v čele s panem Kalouskem a obrozenou se starými zloději ODS.
    • Volit ODS a jejich odnožky TOP 09 může jen hlupáááák a neb stejný Zloděj a rozkradač!!! *10*
  • Teď píšou na novinkách jak dovedl Kubu ke kolapsu.Asi tak jak všichni prašivci po 89 nás.
    • To je jen pokus o Goebbelsovské "100x opakovaná lež se stává pravdou".
      Realita je taková, že Kubu ke kolapsu dovedlo 55 let trvající embargo (jím způsobené škody se odhadují na víc než 80 miliard dolarů) a to že Batista při útěku z Kuby ukradl 400 milionů (tehdejších) dolarů ve zlatě...
  • Co je to za člověka?

    *16* Pokud s ním simpatizuje více než 50% obyvatel,tak ať si vládne. Každý,ať si udělá názor sám. Ale myslím,že desetitisíce imigrantů (nejen na Floridě) o něčem vypovídá. Utíkali byste ze země, kde se vám žije dobře???????
    • Re: Co je to za člověka?

      Sympatizuje se píše tvrdé y!!!!!
  • Viva Cuba!

    Přízpěvek "zasraný komunista" - apod. může napsat jedině opravdu jednoduchý člověk, který o Kubě, o Castrovi, o historii, ani o komunismu nemá sebemenší představu a je pouze zmanipulovaný současným Amerikanismem. *13* Amerika fuck!
    • doufam, ze jste natolik sectely, ze jste cetl Komunisticky manifest a dalsi utopisticke komunisticke pamflety, ale i pres ton je videt, ze k mysleni nepouzivate mozek
    • Re: Viva Cuba!

      Cuba ano!!Amerika ne!!
      • Re: Re: Viva Cuba!

        Spise bych sem dala Cuba Si, Fidel No!
  • ?

    Nemáte někdo tip na nějakou dobrou knížku o Castrovi?
  • Feliz 90 cumpleaños a ti commandante Castro.
  • Kdy už někdo toho komouše zastřelí?
    • Re: viva Fidel!!!!

      A hele ty si přesnej příklad demokrata!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit