Přejít na výpis diskuzí

Filip Blažek

OSOBNOST 8.2.2007 
68 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • F.B.

    Je to krááásnej chlap, chtěla bych ho domů.... *4* *14*
    • Dobrý den víte to paní Lucie jistě?ale vždyť ho osobně neznáte. *13*
    • Re: F.B.

      Tak si ho tam vem, alespoň nebude nikde otravovat druhé........ *15*
      • On nikoho neotravuj tak s tím běž do háje.

        a omlouvám se za provopïsnou chybu.
      • on ni nikoho neotravuje,běž s tím do háje.
    • Re:ses asi uplne blba ne?

      Shodil vlasy a "KRASA" je v pr..., pokud kdy nejaka byla. *5*
  • Hej lasko velka

    Ahoj Filipe,Vas klip s Luckou je uplne SUPER.Dnes byl ve snidani na NOVE.Je mi 35let,takze zadna pubertacka nejsem,ale tohle je fakt neco.Hned to nahlasim kamoskam.ahoj
  • super chlap

    Je to moc krásnej chlap!Potkala sem ho v Zoo Dvůr Králové a hned sem se s nim vyfotila....Moc se mi líbí!A má hezký náušnice a kerku.Je moc příjemnej a je to kus chlapa! *14* *14*
  • ....

    Filip Blažek je moc moc moc krásnej chlap! Tak tomu bych dala :-D. *14*
  • kamarad

    filipe pamatuješ si na nelli? *7* hlavně si doufam vzpominaš s kym si tam chodil. *13* Monika *3* musim tě vidět!!!když budeš chtit tak se mi ...... *8*
  • Lofuju ho

    Oužasnééjj!!!!!!! In love
  • AHOJ

    Ahoj lidičky,
    jsem moc rád že mi všichni tolik fandíte *4* Opravdu me to moc těší a taky jsem rád že se na mě chodíte dívat do divadla..Mám ted pár dní volna tak sem budu chodit, a jestli chcete můžete mi napsat na E-mail mám ted novej, takže klidně pište..Jestli budu mít čas tak vám odepíšu..Zatim se mějte..:-)
    Váš Filip
    • Ahoj Fílo. A jakej máš ten e-mail? Ráda bych Ti napsala. Psala jsem Ti pár dopisů do Divadla Na Vinohradech, ale nevím jestli Ti přišly. Napiš mi na gaborova.p@seznam.cz nebo Pajulettadrew@gmail.com .. Budu moc ráda. PS: jsi úžasnej herec a moc pěknej chlap ;) měj se krásně a mnoho úspěchů přeji. Pája
    • Ahojky Filipe. Jsi úžasnej herec a pěknej chlap. Jaký máš email? Napiš mi na gaborova.p@seznam.cz budu moc moc ráda. Přeju moc dalších úspěchů. Měj se Pavli *4*
    • Re: AHOJ

      ahoj filipe nechci tady k tobě psát jakés komentáře jen jsem ti chtěla říct že v divadle jsi velmi dobrej a umíš se dokonale do role vcítit a to se mi moc líbí tak zatim ahoj a přeji mnoho dalších ůspěchů
  • vše o mužích

    Kdo viděl představení Vše o mužích (Kramár, Blažek, Slaný) a mohl by mi napsat jaké písně tam zazněly? *14*
    • Re: vše o mužích

      písničky z Vše o mužích jsou tyto:
      Joe Cocker - Unchain my heart
      pak Summer in the city
      a
      Frankie Laine - Rawhide
      • I já moc děkuju za příspěvek, ale zajímala by mě ještě ta čtvrtá, kdy začíná scéna gayů:))
  • Filip B.

    Myslim si že Filip Blažek uplně normální. A neni vůbec namyšlenej. Nevim kde berete to že je někdo namyšlenej když ho vůbec neznáte. A zajímalo by mě jestli byste mu to taky řekli do očí. *16*
    • jansovka

      Re: Filip B.

      řeknu ti to takhle, neřekli. přečti si pořádně Báru(ty víš o koho jde) tam je to podobný ale horší.
  • Chlapy s dlouhýma vlasama moc nemusím, ale Filip Blažek je veliká vyjímka (když byl ještě dlouhovlasý). Prostě nádherný chlap, od kterého je určitě hodně těžký se odtrhnout. *14* *14* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit