Přejít na výpis diskuzí

Filip Jančík

OSOBNOST 11.7.2007 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přiměl mě zamilovat se do Zorra

    Skutečně mě tenhle chlapík svým hlasem a Christian Meier svým vzezřením dostali. Krásnej chlap s dlouhýma nohama s citlivým sexy hlasem...to je prostě ikona. To je dabovaný Zorro. Pan Jančík vzhledem sice není tak atraktivní jako Meier, ale hlas to plně dorovnává. Tak aspoň díky za tu krásnou iluzi. *14* *3*
  • Ahoj

    Zdravím všechny,Filip je můj strejda.Mám ho moc ráda,je strašně hodný a milí.Každému bzch přála setkat se sním.http://img.osobnosti.cz/smiles/2.gif
    Hi hi hi
    • Re: Ahoj

      Ahoj Verčo. Nemohla bys mi, prosím, podat o Filipovi Jančíkovi nějaké informace. Je to můj oblíbený dabér a mrzí mě, že se toho o něm tak strašně málo ví. Jediná příležitost kdy jsem měl možnost vidět jeho tvář, to bylo ve filmu Záhada hlavolamu...
    • Re: Ahoj

      Ahoj Verčo, Tvého strejdu sice neznám, ale věřím, že je moc milý. Je to asi hodně otřelá fráze, ale mně je moc příjemný jeho hlas, který půjčuje různým filmovým postavám.Měj se hezky.Ivi
      • stringuszka

        Re: Re: Ahoj

        Různým to ano...ae snad pokadé co se dívám na nějakej film nebo tak tak tam nikdy nechibí jeho jmnéno jako dabéra *3* v tady tomhle je fakt dobrej !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit