Přejít na výpis diskuzí

Filip Remunda

OSOBNOST 10.3.2010 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Remundo.
    Předpokládám, že jste Čech. Já jsem také Čech, a na rozdíl od Vás jsem v Chorvatsku ještě nikdy nebyl.
    Vy jste tam byl. To podle Vašeho dokumentu znamená, že jste nám v Cohorvatsku dělal tak jako "všichni" ostatní Češi velkou ostudu.
    Flákal jste se po pláži v sandálech v bílých ponožkách, cpal jste se z baťůžku paštikami a bloumal se dva kilometry pro levnější zmrzlinu.
    Měl byste se stydět. Natočil jste slátaninu z našich daní, aby jste nás jako národ pošpinil a přitom necháte své české rodiče, aby se váleli rozcapení na pláži jako čuňata a krmite je tam paštikami, místo aby ste jim z našich daní koupil nějakou lepší dovolenou se švédskými stoly. Předpokládám, že vaši rodiče jsou Také ti "všichni Češi" o kterých jste ve svém dokumentu vypovídal.
    Co se týká vašeho druhého veledíla o Cikánech, je zbytečné něco dodávat.
    Je lehké kázat ze své vily, hlídané ostrahou, lidem, kteří v blízkosti Romů bydlí o tom jak jsou nesnášenliví.
    Jste jen další parazit, který se snaží zviditelnit za naše peníze.
    Pokud by Vaše díla měla být samofincovaná třeba ze vstupného, už dávno byste byl ny pracáku se svými opálenějšími chráněnci.
  • Pane Remundo,vaše filmy-to je utrpení sledovat-nevím,kde a jak žijete,ale buď chcete být zajímavý pro lidi,kteří nežijí v této zemi,jak s oblibou říkají naši politici nebo jste se pominul.Raději se věnujte tomu,co jste se učil ve škole a ještě si i to raději řádně dostudujte.Už nikdy nechci nic vašeho vidět.Chudák paní Janžurová/moje milá herečka " s velkým H "-koho tady po sobě zanechá?Nezdraví vás Dvorská.
  • Dobrý den pane Remundo + pane Víte Klusáku ....vy k sobě zřejmě patříte v názorech v Hyde Parku ....
    Už je skoro hodina po vysílání pořadu a já nemůžu vydýchat váš názor na cikány ....My jim máme závidět jejich způsob života !!!!
    Tak oni berou dávky za nepřehledné množství detí, které jsou pro budoucnost nepoužitelní .....ALE UMÍ SE Z NICH RADOVAT - NA ROZDÍL OD NÁS !!!! ....My jsme totiž nespolečenský - neradujeme se ....Asi pro to, že MAKÁME NA TYHLE ASOCIÁLY !!!
    A my jim TEDY ZÁVIDÍME JEJICH STYL ŽIVOTA !!!!

    Můžu vám dvěma říct, že něco tak nesmyslnýho a debilního už jsem dlouho neslyšela ....A vy dva si to klidně řeknete v přímém přenosu !!
    Asi jste úplně mimo realitu žívota, protože na takový pořad se NORMÁLNĚ MYSLÍCÍ člověk připravuje, aby neřekl nějaké nesmysly ....Zatím co vy jste jich v pořadu vyplodili opravdu přehršel ....GRATULUJI ....vás už si nidy nepřečtu a doufám že už v médiích brzy skončíte !!! .....Takové debilní názory nemají nárok na finanční odměnu !!!
  • Pane režisére, před chvílí jsem na ČT 24 viděl vaše vyjádření k problematice řidiče p. Smetany z OL. Vaše vyjádření k aktuální problematice současné společnosti jsou velmi pregnantní, vyslovuji Vám plnou podporu a pojďme měnit kulturu společnosti, veřejného života. Nej-
    sem lhostejný, existují mnohem zrůdnější osudy, než p. Smetany, žel pokračují politické procesy, navažme kontakt a konejme, je to vážná výzva, odhalme zvěrstva nerušeně pokračujích papalášů z KSČ,nejsem anonym, ostatní po kontaktu na e - aq23@seznam.cz
  • Anarchismus

    Zdravím pane Remundo, ráda bych se podívala na Váš film - Muž a žena - Tvořivý anarchismus pro začátečníky, je možné ho nějak získat? Píši diplomovou práci na téma Anarchismus a ráda bych čerpala z co nejvíce materiálů. Děkuji za informace. Ivana L.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit