Přejít na výpis diskuzí

Floor Jansen

OSOBNOST 14.8.2008 
67 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Musím se přiznat, že mě Floor uchvátila a troufám si tvrdit, že je mnoha ohledech ještě lepší než Tarja. V některých skladbách si i přidává (Ghost of love) a největší výšky dává na "plný kotel". Klobouk dolů. Nightwish si nemohli lépe vybrat.
    • To si netroufej!!!
    • Prej že si přidává a výšky dává na plný kotel(to její ukvílený řvaní se nedá poslouchat)-my se sestrou jsme si pustili Amaranth s Floor naživo a celou dobu jsme se smáli(Emd místo Amarant Bůt místo but a navíc ty refrény má tak falešný...taky tu písničku vůbec nestíhá a strašně to protahuje a nejlepší je jak napodobuje Anette a Tarju fiflena jedna tupá!!!
    • To není pravda s Tarjou mi Nightwish připadali tajemní a dokonalí ale s Floor jsou veselý a už to neí ono-navíc Floor je hnusná a strašně uřvaná(někdy mi přijde že místo zpěvu řve) no prostě se tam nehodí
  • Anette - zaručeně nejhorší zpěvačka Nightwish. To že někdo dokáže nazpívat studiové album nic neznamená. Rozhodující je koncert a to ona určitě neuměla. Chápu ještě, že nedokáže odzpívat písně od Tarji, ale ona nedokázala zazpívat ani songy, které nazpívala sama. 2x jsem byl na koncertě a 2x hnus. Zato jsem slyšel koncert od Floor a musím uznat - velice slušný výkon - Nightwish se dají znovu poslouchat.
    • trysna
      Eddie:a co ty umíš ty náno anette je ze všech nejlepší!
    • 100% souhlas
      byl sem na nich v Praze Floor je skvělá ... *5*
      • Hans: jak jeještěmůže nikdo poslouchat? a ty jejich tupý koncerty?
        seš jako cákla a já ti plus dát nemůžu protože si totálně vypatlaná já Floor nenávidím ty její písničky jsou totálně na výtrus!
        *16*
      • trysna
        Hans:floor nemůže být zpěvačkou!
  • Encyclopedie Metallum uvádí Floor Jansen jako novou zpěvačku od roku 2013,o tom že zaskakuje za Anette Olzon není ani zmínka.
  • Myslím si, že lepší zpěvačku si vybrat ani nemohli. Anette sice nebyla zas tak špatná, ale k Nightwish podle mě moc nesedla. A když jsem na youtube shlédl, jak Floor zpívá Ghost love score, troufám si tvrdit, že Floor je téměř tak dobrá, jako Tarja, a že Nightwish se "vrací" do starých dobrých časů.
    • Není ale určitě lepší
    • Floor Tarje nesahá ani po kotníky! Je to jedna z mých Nejneoblíbenějších zpěvaček-zpívá hrozně falešně a její výslovnost je příšerná! Navíc napodobuje Tarju a Anette a na to že je tak velká a tlustá tak zpívá jako 3 letý dítě!!! Nightwish se dali krásně poslouchat s Tarjou a s Anette se taky dali poslouchat...Ale s touhle zrůdou už je neposlouchám a nezajímám se o ně! I kdyby mi nikdo dal zdarma lístek na koncert Nightwish s floor tak ten lístek spláchnu do hajzlu!!!
      • Kdyby ti někdo dal lístek zadarmo, tak si ho ráda vezmu :D
    • trysna
      berg:floor knim nesedí je hrozná a na anette nemá anette je nejlepší!
  • Až na to, že ona není zpěvačka Nightwish, zatím s nimi jede turné jako host. O tom, jestli bude oficiální zpěvačka skupiny se teprve rozhodne v příštím roce.... A už mě štve jak se všude dovídám, že je jejich zpěvačka, když to není pravda...
    • Je to jejich zpěvačka! Spokojenost? :-P
    • aby ses nezbláznil *16*
  • Anette byla dokonalá. Já osobně Floor moc nemusím. Na Anette ona nemá ani náhodou, ale v After Forever mi sedí jako sv*ně... Nightwish nejsou pro ní. Ty jsou pro Tarju nebo pro Anette.
    • Máš naprostou pravdu *3*
    • trysna
      Eycis:neřeš já floor nenávidím anette byla nejlepší!
    • Anette byla na zblití. Polovinu za ní musel dotahovat Marco. Ještě, že ji oplodnila skupina Pain a je pryč... *16*
      • Floor je příšerná to i anette byla lepší
  • příšerná *12* *12*
  • To je skvělý že je teď místo Anette v Nightwish :) konečně normální zpěvačka :)
    • ¨NORMÁLNÍ?!!! TOHLE PŘEROSTLÝ PRASE ŽE JE NORMÁLNÍ? JE TOTÁLNĚ VYPATLANÁ,HNUSNÁ A ZPÍVÁ JEŠTĚ HŮŘ NEŽ JÁ!!!TY JEJÍ UTAHANÝ SONGY UBUČENÝ SLOVA A TUPÝ ŽVÁSTY SE NEDAJ POSLOUCHAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • trysna
      Karol66:ty hnusko běž se potentovat!anette byla nejlepší ze všech a floor-chloor to totál zkazila!
    • maryka13
      Musíš ale uznat, že Anette byla úžasná! :) album Imaginaerum zazpívala s velkým citem a je to velmi povedené album!
      • trysna
        maryka13:jsi super aspon' nikdo má rád anette
      • plný souhlas
      • Máš pravdu, že Imaginaerum bylo od Anette skvělé ale bohužel naživo to moc nevycházelo. Ze 3 koncertů co jsem byl se povedl jen 1. Floor je naživo perfektní a jde vidět, že jí to hodně baví.
        • trysna
          FIDZAN:floor je děs!
  • intoska

    floor

    Má krásný hlas,škoda že ho ve svých písničkách víc nevyužívá.V After Forever by neuškodilo,kdyby míň mlátili do bicích a Floor víc zpívala
    • TY JSEŠ TEDA INTOŠKA..KRÁSNÝ HLAS MÁ TARJA NE PODLAHA JANSEN!!!ať UŽ NEZPÍVÁ kéž by jí z nightwish vykopli
    • trysna
      floor:když after forever se rozpadly kvůly ní ty kachno prašt'ená!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit