Přejít na výpis diskuzí

Florencia Benítez

OSOBNOST 11.2.2014 
57 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ona je blbá role Violetty, protože Jade se s ní na začátku chtěla přátelit ale Violetta k ní byla zlá...
  • Čau holky jsem češka přijeďte za mnou:-)
    • tady jsou všichni češi hele :d tady to jsou životopisy né online profily :D
  • Mislim si že je dosť ale veľmi slabá ale hrozne vidno že to iba hra mne sa nepáči
  • ve filmu violetta hrala jade a byla zla a violette chcela zakazat chodit do skoly spivat a chcela ju poslat do inej skoly ale doopravdy si myslym ze je hezka dobra mila ale s kratkyma vlasama ji to pasuje vic. *3*
  • violetta je hezši nez jade violetta krassne spiva jade tez piekne ale kdyd sspiva tak natahuje tony napriklad v piesnicke veo veo veo co spivala s angie kdyd isel ten dil kde violetta spivala habla si puedas byla tam aj jade a porad nanu kukalas. *14*
  • Feliz cumpleaños le desea
  • miluju te flo *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ve violettě je zlá ale já si nemyslím že by byla zlá i doopravdy a přijde mi hezká a milá *4*
  • Je přeci hezká ale neznamená že jnení zlá *12* to i ta Ludmila je hodnější *15*
  • Zbožňuju tuto herečku, je krásná, má styl a umí si ze sebe udělat legraci. Co dodat? *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit