Přejít na výpis diskuzí

Frank Lampard

OSOBNOST 31.12.2006 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Možná by to bylo potřeba přepsat, protože pokud vím, Frank za Chelsea už nehraje, má hrát za New York a nyní je na hostování v Manchesteru City. *4*
  • Miluji tě Franku! ♥ .. *14*
  • Miluji Te! ... jsi pro me cely svet! :**
  • vše nej

    Vše nejlepší, Frankie!♥
  • zannessa

    Re: Re: Borec

    je prostě užasny <3
  • on

    Prostě ho žeru
  • gabi5111

    Number one

    On je prosto super je najlepší neviem čo na neho povedať je krasny, super hra futbal a to telo och mat takeho chlapa doma a strašne krasne sa smeje *14* *1* *14*
  • cleomassey.9

    Nejlepší jedině ON!

    On je jedině ten co vede Chelsea..má na tytul a přeju mu vše nejlepší aby to někam dotáhl..Mám ho moc ráda jako suprovýho fotbalistu:-) *15* *3* *14*
  • I love him:D

    Frank je talentovany a uzitocny hrac Chelsea, mam ho veeelmi rada a mojim snom je ist raz na Stamfor bridge a vidiet ho tam hrat. Prajem mu, aby sa mu stale darilo a nie len vo futbale, ale aj v zivote. Kiss:D
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *3* *4* *4*
  • lampard6

    Borec

    frank je muj vzor a je to nejvetsi borec a christiano ronaldo at se de zahrabat
  • Finále LM

    čuste, taky se upe těším na středu *3* doufám že Grant postaví Franka do základu... jinak jsme tady ve fan klubu nová a mám blog o fotbale(frankie samozřejmě nesmí chybět) tak se kdyžtak koukněte http://bestoffootball.sblog.cz/ *4*
  • krasa proste

    no tak jako pro me budou nejlepsi ikdyby nevyhrali, ale beztak si myslim ze porazi Manchester.. uz se tesim jak prase na dvacatyhoprvniho kvetna na dvacet hodin a ctyricetpet minut..bozee se uz nemuzu dockat, to budee palba *14*
  • ♥Frank♥

    Frank je nejklasnější a nejúžasnější chlap na světě.Fotbal hraje uplně úžasně a prostě ten Manchester United porazeej a Frank jim tam nasazi nejmin 4 goly.No je to nejlepsii fotbalista kteryho svet kdy mel nejakej Ch.Ronaldo na něj nemá a nikdy mít nebude.No je to nadherneej kocourecek a nejvic na nem žeru ty jeho dokonaly ouška *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: je nej

    Franki ma fsechny NEJ NEJhezci NEJlepsi a Jose Murinho o nem prohlasil ze je to NEJlepsi hrac planety s cimz plne souhlasim....presne nechapu co mate s tim C.Ronaldem je to nemachrovanej debil a jeste je hnusnej....a bylo uzasny jak kdyz hrali s Liverpoolem dokazal dat s takovym klidem penaltu po tom se mu chudaskovi stalo....proste ho obdivuju je upa uzasnej...klusik jeden usatej:-* *14* *14*
  • je nej

    Frank je opravdu nejlepší.Já pořád nechápu co všeci mají s Ch. Ronaldem. Frank s Johnem Terrym tvoří osu Chelsea a anglické repre. Frankie je velká fotbalová osobnost. škoda že si te musel prožít tak smutný období *9* *9*
  • sem na nej pysna

    dalo by se rict ze Frankie ted prochazi jednim z nejtezsich obdobi jake kdy nejspsi zazil *9* *7* tady to sice uz nejak vymrelo, ale mi nic neodradi !!! budu pri nem stat ikdyby tady vsichni zesileli *1* *14*
  • Lampard

    Frank je nej.Všichni řikaj Cristiano Ronaldo!Frank je stokrát lepší!!! *1*
  • Frenkíííí

    Frank je nej na světě!!!!!!!!! Střelu má jak bazuka,tělo jak Rocky. Je to prostě BŮCH!!!!!!!!!!!!!!!! FC Chelsea!!!!!!! Frank je s Didierem nej střelec Chelsea!!!!!! Lampard!!!!!! *16* *16* *8* *8* *10*
  • frank je 1

    frank je nejlepsi na svete
    *14*
  • Re: Borec

    ten je můj *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit