Přejít na výpis diskuzí

Frankie Muniz

OSOBNOST 31.12.2006 
31 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám že se Frankie stane u nás známější, než teď je. Je to můj nej-oblíbenější herec. Držim palečky Amy *14*
    • Re: terezie

      jo je to ten nejnejky herec na svete a proste super *14* *4* *14* *15* *4* *14* *14* a vse nejlepsi k 25 narozkam *14*
  • Narozeniny

    Dnes má Frankie Muniz narozeniny.Je mu už 24 let.Myslel jsem,že je mladší(Mně je 25).Viděl jsem s ním komedie Cody Banks 1,2 a seriál Malcolm v nesnázích.Přeji mu hodně štěstí!
  • malcolm in the middle

    v malcolm in the middle je uplně užasnej fakt to je suuper serial..!!:P:)
    *4* *3* *5* *14*
  • Frankie

    One je ten NEJLEPŠÍ herec na světě! Ve filmu Agent cody banks 1, 2 byl úpa božskej!!! *14*
  • Supééér!!!!!

    FrAnKiE úPlNě TeN nEjNeJnEjNeJ kLuK a SuPrOvEj HeReC!!!! Je To můj nejoblíbenější herec, ikdyž jsem myslele, že se mladší..ale to je jedno *5* Ale fakt uplně ako bombovej kluk!!!! Držím palečky xD *14* *14* *14*
  • terkull.e

    :-**

    Frankie je ten NEJLEPŠÍ a NEJHEZČÍ herec na světě!!!! *14*
  • povídání

    Zdravím všechny uživatele včetně nej herce na světě.Musím přiznat že ve filmech agent cody banks 1 a 2 fakt Frankie vypadal na těch patnáct až sedmnáct let.Hodně štěstí a už se těším na další filmy.Jen mám otázku.Má Frankie svoji vlastní formuli nebo dělá spolujezdce? *7*
    • Re: povídání

      jj ma svoji a jezdi uz 2roky zavody *3*
      • Re: Re: povídání

        a nevis za koho jezdi??
        on je vazne ten ejlepsi herec a nej kluk na svete a kdybi se mel ozenit tak by me to hodne mrzelo *14* *14* *14*
  • jeto kuďas..má přehnaný oči..
  • Sympaták

    Je to dobrý herec,mám ho rád,líbil se mi ve filmu Cody Banks.Čekám na jeho další filmy.Má dobrý potenciál.
  • veveryce

    Happy Birthday

    Happy Birthday Frankie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit