Přejít na výpis diskuzí

František Němec

OSOBNOST 15.1.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bettyol

    nestárnoucí rodinný film

    V neděli před Velikonočním pondělím jsme chtěli s holkama opíkat, ale když jsme zjisili, že v 17 a 20 hodin budou na ČT1 dávat Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny, opíkání šlo stranou *15* I když to máme na DVD, nemohly jsme si to nechat ujít *1*
  • narozeniny

    Milý Františku
    Připojuji se ke gratulantům a přeji Vám
    k dnešním narozeninám Hlavně zdraví,štěstí a dobrou pohodu!!!
    *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • snake666

    bomba

    F. Němec je úžasnej herec. Nedávno jsem vyděl jeden starší film, kde hrál ještě pan Menšík. Sice su mladší ročník, ale miluju starší filmy. Nová herecká generace (Kotek, Mádl...) mi nic neříká. F.Němec, V.Menšík, J.Sovák atd atd...to jsou PÁNI herci!!!!!
  • lucinka.dm

    Užasný jako herec

    Také stojí za zmínku fakt, že daboval pana Dočolomanského v Adéle....(Nick Carter).Je to užasný herec a profesional.
  • Mluvila jsem s ním

    Dělala jsem moderátorku v jednom regionálním rádiu a dělala jsem s ním rozhovor...velmi příjemný pán,vtipný,milý,ale dává rozhovory nerad a málokdy.Naštěstí je přítel filmový fotograf,takže znám pana Němce i jako perfektního profesionála. Je skvělý i v divadle,stojí za to hovidět v některé z rolí v Národním... *3*
  • "Luboš Rychman"

    František Němec je pro mě nezapomenutelný v roli tatínka ve filmech Jak vytrhnout velrybě stoličku a Jak dostat tatínka do polepšovny. Mám 2 malé dcerky a nejraději si pouští zmiňované filmy. Pozorovat jejich upřené pohledy na obrazovku,jak Luboš,Vašek a děda vyvádí různé klukoviny,je opravdu zážitek. Doufám,že se tady diskuze rozjede *1*
    • Re:

      to máte pravdu,vskutku umělec v pravdě národní.věrně hrál estébáky,jako lidumily a tatínky jako děckomily.Takže účel světí prostředky.byl skutečně úžasnej

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit