Přejít na výpis diskuzí

František Krištof Veselý

OSOBNOST 11.7.2007 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ten film, o kterém je řeč, byl Uličnice.
 • Nejmenuje se ten zmiňovaný film Uličnice?
 • FRANTISEK KRYSTOF VESELY

  SRANDA TAK VELA SA VIE O SPEVAKOVY A KTO VIE CO O JEHO RODINE ? POZNAM OSOBNE JEHO POTOMSTVO KONKRETNE JEHO VNUKA A PRAVNUCKU O VNUKOVY VIEM MALO ALE PRAVNUCKA MA 28 - 29 ZIJE V SALI MA DCERKU A ZIJE NA HRANICI BIEDY ZDEDILA PO PRADEDOVY OBROVSKY TALENT NA KTOROM SA PRIZIVILO ZOPAR KU... A KO.... A ZENA S CUKROVKOU A DIETATOM ZIJE V PODNAJME ZO 4500 SK INVALIDNEHO DOXODKU (CIASTOCNEHO' *7* CO TAK DAJAKO POMOCT ? NIE FINANCNE ALE DAJOKO INAC ?
  • Re: FRANTISEK KRYSTOF VESELY

   jedině to natočit do pořadu-Potomci slavných,abychom se dozvěděli více
 • Náhoda v Budapešti

  Náhoda, která hraje v lidském životě tolikrát roli tak významnou,promluvila i tenkrát : ochuravěl třetí tenor a Krištof získal jeho úlohu.Byla to obtížná partie a při představení selhal na jednom obzvlášť vysoko položeném místě hlas.Krištof klidně řekl,, Pardon,, a místo opakoval. Obecenstvo propuklo v smích a potlesk a Krištof se stal rázem jeho miláčkem. stal se sólistou ve velkých rolích a býval často partnerem i proslulým maďarským divadelním a filmovým hvězdám F.Gaalové a R.Barsonyové.
 • Krištof a předci

  Jeho dědeček byl krejčím,ale dovedl krásně hrát na housle a zpívat silným a bohatě modulovaným hlasem. Zdědil to po svém otci, po Krištofově pradědečkovi,který byl ponocným a chrámovým zpěvákem , oblíbeným daleko široko po celém kraji. Dovedl hrát na všechny možné hudební nástroje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit