Přejít na výpis diskuzí

František Nedvěd

OSOBNOST 31.12.2006 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kulturní centrum 12

    Byla jsem s dcerou na koncertě v KC 12.Obě jsme byly velmi spokojené.Příště půjdeme zas. *3*
  • Nedvědi

    Mně osobně se písničky bratrů Nedvědových líbí. Vždy se mi víc líbil hlas Františka NEdvěda. Má ho opravu moc příjemný, myslím, že lepší než jeho bratr Jan.
    Jen mě mrzí, že se na veřejnosti chová jako kdyby mu všechno patřilo. Viděla jsem ho v Jílovém u Prahy se synem, ten je mimochodem milý a naopak otce krotil, aby se uklidnil. Fakt škoda, trochu mě zklamal. *3*
  • jednička

    Myslím,že je jeho písničky jsou skvělé *14*
  • písen

    podle miho dobře spívá a má nádherné píně *3* *4*
    • Re: písen

      Prosimte mohla bys mi napsat jestly to budes vedet kdy a kde budou mit Nedvedi koncert.Jsem do nich blazen teda hlavne do jejich pisnicek.Moc Ti dekuju.A nemas nake fotky. *14* *3*
  • diskografie

    Proč se tohle uvádí jako diskografie , když je tu jenom album čtvrtá sada ?
  • BRNO LIŠEN

    ahoj,františku *4*promin že ti tikam,mužeš mi napsat kdi přijedeš zaspivat DOBRNA *4*,UŠ SE NEMUŽU DOČKAT FAKT NEKECAM,PA ROMAN, MAM 28 LET *8*.
  • všechno nejlepší k svátku *3*
  • SUPER

    SUPERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR RRRRR.HODNĚ ŠTĚSTÍ,ZDRAVÍ A PĚVECKÝCH ÚSPĚCHŮ.
    *1* *5* *14* *14* *3* *4*
    • Re: SUPER

      ASI JSME SPOLU ZA JEDNO VID.JSOU TO TI NEJLEPSI A MAJI FAKT SUPER PISNICKY.NEVIS NAHODOU NEBUDOU MIT TED NEKDY KONCERT.MOC DEKUJI ZA ODPOVED.PAJA. *3* *4* *14* *3* *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit