Přejít na výpis diskuzí

František Peterka

OSOBNOST 6.1.2008 
48 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vše nejlepší

    Drahý Františku, z celého srdíčka Vám přeji vše nejlepší k narozeninám, hlavně pevné zdravíčko *4*
  • Přání.

    Byl jsem s Vámi v době vaší nemoci a jsem s Vámi i v den Vašich 89.narozenin.Jste vzorem pro boj s nástrahami života a přeji Vám ještě mnoho šťastných chvil.
    • Re: Přání.

      Drahý Franto,snad si vzpomeneš jak jsme to v v uh.hradišti zvládali-já si vzpoměl na tvou rodinu,která byla tím vším,úcta Tvé památce přichází z Hluku a okolí UH,nikoliv z Libereckého krakje ,Pá Tvůj věčně smutný dětský přítel Zdeněk
  • pantri

    vše nej

    všechno nej k narozeninám:-) *3* *3*
  • Vše nej k narozkám přeje Kamil

    Vše nej k narozkám přeje Kamil souznitel v dnu narození Hany Zagorové. Dnes jsem se ale fotil s Ladislavem Mrkvičkou. *3* *3* *3*
  • markof

    Pan peterka

    Byl vyborny herec a nejvic se i libilo jak zahral krakonose v krkonošskych pohadkach *3* *3*
  • držím pěsti

    ...skvělý člověk...jeho projev na plátně pohladí...
  • Supr

    frantisek Peterka hral skvele krakonoše *3* *3*
  • Pan Peterka

    Je dobre ze se pan Peterka jako sportovec dostal k herectvi, a vubec nevadi ze se ve sportu nedostal tak daleko jak chtel, u nas doma ho vsichni milujeme. Skoda ze nema vic filmu. To jak prekonaval svuj uraz je pro me prikladem, hlubece se mu klanim a s uprimnou laskou na nej mysli protinozci. *14*
  • neregistrovaný uživatel

    obdivuji pana Peterku,snad není úplně sám ,snad má kolem sebe rodinu a přátele, ale určitě je spousta vzpomínajících diváků, kteří mají v paměti kouzlo jeho osobnosti v civilním a přesvědčivém hereckém projevu.Pokud má možnost nahlédnout tyto stránky,zdravím a s upřímnou láskou na něj myslím.Vděčná divačka.
  • to

    jsem netušil,že ještě žije,herci se většinou málokdy dožijou 70

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit