Přejít na výpis diskuzí

František Pytloun

OSOBNOST10.1.2010 14:57
6 příspěvků

Hudbě se začal věnovat již ve svých 3 letech. Začal hrou na akordeon (tahací harmonika) na ZUŠ, kam ho přihlásili rodiče. Po třech letech hraní, uspěl v konkurzu do dětského pěveckého sboru Bambini di Praga. Ve škole se zúčastnil recitační soutěže Pražské vajíčko, kde skončil na 2. místě. Po základní škole se František přihlásil na dvouleté studium na soukromé herecké škole, a ve studiu pokračoval na pražské konzervatoři Jaroslava Ježka, kde vystudoval obor muzikál.  Mohli jste si ho všimnout v kině v celovečerních filmech Swingtime nebo ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • František i Tomáš Löbl jsou úžasní zpěváci. Strašná škoda že muzikál Děti ráje končí!
  • Orajete v dětích ráje žeano.ALE tomáš lobl hraje lepší a je hezčí
    • Mně osobně se teda v Dětech líbil mnohem víc František než Tomáš, do role outsidera se hodil mnohem víc a hlas měl také o něco málo hezčí.
  • Fanda vyučuje zpěv

František Pytloun právě pořádá večerní hodiny zpěvu ve velmi příjemných klimatizovaných prostorech. Každý všední den od 18 či od 19 hodin, cena 250,- Kč za hodinu a Fanda zaručuje rychlé pokroky a tak ho neváhejte kontaktovat na jeho profilu na FB či na mailu pytlounfrantisek@seznam.cz
  • Zdravím!

Moc Vás zdravím.Psala jsem 19.4.panu Rumlovi žádost o autogram.A mimo jiné jsem ho prosila i o Váš autogram.Prosím,buďte tak laskav a pošlete mi i Váš podpis.Budu moc ráda.
    • Re: Zdravím!

Dobrý den prosím pošlete ofrankovanou obalku na adresu hřivčice 45 okres louny 44001 a já vám ji strašně moc rád pošlu i věnování

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit