Přejít na výpis diskuzí

František Sahula

OSOBNOST 4.5.2008 
18 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejhorší je, že už je pustili. Prej byli ve vězení v pohodě a třetinu jim odebrali :(

  • Vy zkurvení zmrdi, co jste ho sprovodili ze světa, jestli vás někdy potkám, počítejte se stejným osudem!
  • V Československu? Jako že fakt?! Já pouze žashu nad lidskou blbostí ale pod komentář pode mnou se můžu podepsat.. Františku, posílám ti nahoru tvé sovy v mazutu...
  • Proč takový zmrdí nenarazej na mě?Bych z nich udělal puzzle,že by je už nikdo nedal dohromady!!!!!!!!!!!!
  • A proč ho vlastně zabili? Xindlové.Rozdrtit jim palice ve skartovačce
  • sahula nod dead sahula byl fakt hustej ZASRANÝ IDIOTI PROČ TO UDĚLALY FRANTO PROMNĚ BUDEŠ FURT ŽÍT
  • Je ho veliká škoda

    Byl to geniální člověk a těm dvěma bych dal elektrický křeslo. Jsou to hajzli a nic jinýho si nezasloužej
    • Co dodat - plně s tebou souhlasím - ! *16*
    • Re: Je ho veliká škoda

      Doufám, že těm dvoum pořádně m...j jejich pr..le, za to, že kvuli tisícovce zabili ikonu český beatový hudby a hlavně člověka a otce. Taky bych jim zadupal palice do země, ale tak, aby byly celou dobu při vědomí. Ted' na ty z...y budem kolik let platit všichni. Já bych je poslal za trest s cedulí "zabil sem Sahulu" na jakejkoliv rockovej koncert. To by byl pro ně adekvátní trest.
  • s

    František mi chybí *9* i když jsem ho nijak moc neznala....
    tohle je prostě hnus!!Já bych ty dva zavřela až by byli černí-a aspoň na 30 let,ne jenom na 15,nebo bych je nejradši rovnou zabila a uplně stejně jako oni zabili Frantu-aspoň by na chvílu věděli jaký to je!!

    FRANTO,CHYBÍŠ NÁM! *9*

    tak jsme byli včera na portě a když jsme se vracelí cestou domů jsme zahlédli dřevorubce jak porážejí strom-a ten strom plakal!!! *9* *9*
  • 1

    co mu ti ko***ti udělali?
  • Frsntišek Sahula

    Je to ztráta, měl tady ještě být a tvořit supr hudbu, škoda že jsem se s nim nikdy nesetkala,je to nespravedlivý...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit