Přejít na výpis diskuzí

Freddie Highmore

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je fakt nádherný mladík nejradši kdyby ze srandy řekla fantomas
  • Já se mu směju protože je mi k smíchu
  • Mě se mi zdálo v pět hodin ráno o Freddimu Highmorovi z filmů BATESU MOTELU tak operoval nějaké pacientky které jim byli 13 let jako mě dal jim tam hadičku a kroutily se jako žížaly jedna z děvčat se zmenšila proto byla vysoká jako prase.
  • Júúúú! A k tomu je nádherný
  • Je moc a moc hezký a k tomu je roztomilý mladík.A k tomu mývam nejkrásnější sny.
  • Ahoj , neviete či s niekým chodí? :) Ďakujem :)
  • Všechno nejlepší! *3* *4*
  • kirushka97
    *14* Opožděně všechno nejlepší! :-) :-)
  • http://tinyurl.com/lwo4azn taky v tom figuroval, Jo jinak nechci vám do toho kecat, ale Freddie Highmore a Dakota Fanning spolu nikdy nechodili. Dakota má teď svého prvního kluka. Jmenuje se Jamie Strachan a je mu 32 let.
  • Mickey-mause
    dokonalost ! dokonalost ! dokonalost !
    je úžasnej :3* ...zbožňuju ho ! :3*
  • http://tinyurl.com/cbvlkwh , naposledy, Top 100 nejoblíbenějších filmových hvězd, podle českých a slovenských fanoušků na cs filmovém serveru csfd. K 1.prosinci 2011. Akorát je to s anglickými popisky, kvůli fanouškům ze světa. Pořád mně vrtá hlavou, že ženy, no tedy holky, válcujou kluky v popularitě. V Top 20 jsou jen čtyři, Taylor Lautner, Freddie Highmore, Logan Lerman a Josh Hutcherson. Zajímavé je taky, že na těch nejnižších příčkách stačí někomu získat 3 nebo 4 fanoušky a vyletí o třeba 40 příček nahoru. V případě stejného počtu fandů byly stars řazeni podle abecedy.
    *5*
  • happy birthday!:-)

    Vše nejlepší k 19. narozkám, Freddie!:-) Asi tu přidám jeho nové fotky, tu jsou samé staré.:-D
  • ginnynka

    Narozeniny

    Všechno nejelpší *14*
  • anett96

    vše nejj

    Vše nej..Tvl 19?..nevypadáá ..ja myslela že je mladší než já..jak jsem viděla teď ty nový filmy snim...wow...No každopádně skvělej herec ;) *4*
  • alouetta

    Happy B-Day!

    Happy B-Day! :) ♥♥ *1*
  • Birthday :-)

    Happy Birthday Freddie !! :-)
  • jojojik

    narozky

    hodne stesty a zdravi k narozkam *3* *1* *15* *14* *14*
  • didlinka-evicka

    Re: -

    on už vypadá starší, akorát tu jsou starší fotky.:-D
  • marevahan

    Re: 1234567890

    No, on už vypadá dospělejc. Už nám hezky vyrost. Jenom tady nejsou ty nové fotky mno... :D
  • replay.girl

    1234567890

    frajer,ale fakt nevypada na 18,vypada mladsi,,tak ma to dobry no *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit