Přejít na výpis diskuzí

Gabriela Al Dhábba

OSOBNOST 31.12.2006 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Al Dhaba

    ja mam Gabcu strasne rada,ale mohla by zazpivat i nejakou arabskou pisnicku kdyz je napul arabka...jako treba ali amiri ...oba mam moc rada pac mam rada arabskou hudbu arabsky lidi nejsou tak namysleni jak vsichni evropani tady kolem
  • Lucko

    Poslyš ty vypatlany mozku, běž dělat něco užitečného. Je to vůbec problém dnešních děcek, špatná výchova ... kdybych byl tvým otcem, tak to bys dostala pořádně na zadek a povinně by ses učila co je to poctivá práce.

    Až kapku vyrosteš třeba ti to dojde. *1*

    Gába je skutečnou úctivanou osobností, ty seš prozatím vypatlana hlava, skus s tím něco udělat.
    • Re: Lucko

      Hlavně jestli tu poctivou práci znáš ty
  • Gábinko moje

    Gábinko,moc rád vzpomínám na tvojí účast v Superstar.Byla jsi jednou z nejlepších zpěvaček,která se tam objevila.Je mi moc líto,že tě není víc vidět,v superstar jsi mě naprosto uhranula.Jsi moc krásná žena a zajímavá zpěvačka,tvoje debutová deska,kterou sis sama napsal,byla skvělá,hlavně Bárka je jednou z nejlepších písniček posledních let.Naprosto geniální.Byl bych moc rád,kdybys ses vrátila s další skvělou deskou,moc se těším,pa a mějse moc hezky. *3*
    • Re: Gábinko moje

      Doufám,že ti vše vychází i v osobním životě a že jsi spokojená.Málo lidí si to zaslouží tak jako ty... *4*
      • Gábinko moje

        Plně s tebou souhlasím kolego ! V hudební branži stoprocent zůstane navždy, a není důvod smutku, zajděte si do pražského hudebního klubu - Retro Music Hallu a pokud budete mít štěstí, tak ji tam třeba potkáte.

        A tahleta zdejší Lucka tady na foru - to je buďto nějaká zblouzněna puberťačka a říkám si, že sama o sobě přídává Gábě ještě větší hodnotu, neboť ji zkrátka závidí a není možná sama.

        Gába je skutečná ojedinělá umělkyně a hotovo :))
  • Kdo jak fandí

    Tady je skutečně vidět, kdo jaké má fanoušky, a to pak taky odráží onoho umělce. Zdejší Lucka odráží typicky zblázněnou pubertačku, co ještě neví co to je život natož umění. Heh - buďto stichne anebo napíšu zase nějakou kravinu :))
  • gába

    gábi moc nás mrzí že tě nikde nevidíme a neslyšíme tvůj hlas je úžasný věříme že časem bys převálcovala i Lucku Bílou máš na to.a nevšímej si těch sprostých nadávek tady na diskusi.Lidé s nízkým iq se takhle vybíjejí.držíme ti palečky Linda a Aleš
  • Gága

    Ahoj Gábo, byla jsi vinikajicí!!!! Vsadila jsem se z kamoskou ze vyhrajes,ale bohuzel si prohrala a ja musim dohola:-(((( JSI VYBORNA ZPEVACKA
  • PRO GABU

    GABO ŠKODA ŽE SI VYPADLA MYSLEL SEM SI ŽE TO VYHRAJEŠ ŠKODA JINAK ŠEŠ HEZKA HOLKA PŘIJEMNA AŽ VYDAŠ CD TAK TO DOUFAM BUDE STAT ZA TO KOUPIM SI TO PRO ME ŠEŠ SUPERSTAR UŽ TIM JAK SI SE DOSTALA DALEKO GRATULUJU
  • Gábinka je stejně nejlepší !

    Ano, je tomu tak ! At si říká kdo chce co chce, možná ji někdo závidí, ale je to skutečný umělec ! Gábi - jenom tak dál
  • Čauky

    Ahoj Gabo moc jsem ti fadila byla si fajn
  • čau.Byla si dobrá

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit