Přejít na výpis diskuzí

Lolo Bella

OSOBNOST 20.9.2012 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tento paskvil plný duševních nemocí má být zbaven svéprávnosti a ne ho nechat volně běhat !
  • Nechci být hnusná, ale nevím, proč by se tahle holka měla obdivovat. Za to, že se promění v plastovou figurínu? Ne, díky!
  • moje manželka je hezká pěkná krásná sexy herečka, zpěvačka,spisovatelka malířka
  • A mimo jiné jsou tyto stránky pro osobnosti,ne pro blány.To je bohužel jiná sekce..
    • Blázny
  • je moje hezká pěkná krásná sexy manželka i spisovatelka
  • Ta je tak blbá, že kdyby byla soutěž v blbosti, tak by ji nevyhrála! V ústavu pro dementty se jistě jedno místo najde, je čas ledacos zachránit *1*
  • V 17ti mít umělý kozy je síla.Já být tvůj rodič tak tě třískám od rána do večera,dokud bys nedostala rozum,ale bůh ví,jak to je.Třeba je to incestní rodina která nemá šajnu o tom,co je a není normalní-lidské..
  • Wow! Ta holka ze sebe v poslední době udělala skutečně luxusní k u r v i č k u!
  • Nechte ji,ta trpí už jen tím,že je.Je samozřejmě duševní cvok,ale zatím neškodný..
  • Někde jsem četla jak o někom říkáš,že je zaostalý.V tom případě co jsi ty,ty tupá náno s iq a eq tak hluboko nízkým,že by se mělo začít přemýšlet strčit tě do detenčního ústavu.Když blbec říká někomu že je blbej,je to průs..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit