Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší ke kristovkám!!! 

    Posílám pusinku! 

  • Je to ta největší ošklivka ,která kdy v těch Miss vyhrála. Jde vidět,že to 1.místo asi není tak hodnotné,když o tom rozhoduje pár škatul z poroty a jen proto skončila taková ošklivka na 1.místě.
    • A proto ji lidi z celé republiky v hlasování zvolili i za MISS Sympatie, že?
      Mimochodem - kde jsou k vidění tvoje fotky ty "nádhero"?
  • nevíte náhodou někdo kolik váží?? *15*
  • Gabinko,jste ta nejkrásnější moderátorka kterou vidím na obrazovce
    máte krásné štíhlé tělo a nádherný úsměv. *14*
  • Ahoj Gabco.Hele to je super ja se taky jmenuju Gabriela.A take jsem z Chotebore.Muj tatka ma za pivovarem firmu.Hele je tvuj tata doktor?Mam i starsiho brachu ktery chodi na gympl a ja chodim na Butulku.A muj bracha chodi do tanecni na hotelu Fantasia.A ja take chodim na krouzek do junioru.Junioru reditel Pavlusa je fakt dobry. *1* *1*
  • Zase je z tebe kočka na primě
  • Milá Gabčo tvá vizáž vypadá hrozně evidentně si z tebe někdo z vizážistů děla p.... jelikož na tebe používá barvy co ti absoluten nejdou. a oblečeni taktéž jedna katastrofa, ale to, ne jenom ty! vy tam všichni. Zprávy ok, ale vizáž, artikulace, orátorství vás ze zprav, pohroma.
    • pravda
      *15*
  • Nechápu co na této šeherezádě vidíte tak nádherného,jsou daleko krásnější adeptky na miss a ve zprávách je strašná a marná jako ten vocas vedle ní.. *8* *8*
    • neni *16*
    • Tak já ti nevím - zprávy na Primě nesleduji, takže těžko posoudím.
      Jinak ale na ní vidím že není jak přes kopírák jako ty ostatní MISS (a to se netýká jen vlasů), je přirozená, na nic si nehraje a je to kus pěkné ženské. Neříkám že je to nějaká sexbomba, ale prostě ženská jakou bych si vedle sebe dokázal představit, což bych si troufl říct o málokteré MISS. Soutěže MISS navíc vůbec nesleduji a v roce 2013 jsem udělal výjimku právě jen kvůli Gábině. Od začátku jsem jí držel palce a jaksi podvědomě jsem cítil že to právě ona vyhraje. A protože to stejně viděl i zbytek národa, tak Gábina vyhrála.

      A že se jenom neřídím heslem "Po bitvě každý generál" můžu klidně dokázat příspěvkem v diskusi, který jsem napsal v době kdy do finále MISS 2013 zbývaly 2 měsíce: http://photomodels.blog.cz/1211/gabriela-kratochvilova-12-casting-jihlava

      PS: Ten, jak píšeš "vocas", toho dokázal asi tak 25x víc než na kolik se kdy zmůžeš ty, ty závistivá chudinko...
    • pitomče *16*
    • lepší už to nebude *6* *6*
  • ...který hajzl Ti tak zku...i tvoje nádherné vlasy do "červena". Nejsem zastánce že blondýnky jsou blbé, špíše se to hodí k babám s červenými vlasy ty to v bedně nemají vpořádku !!!!!!!!!
  • Gabi mam te moc rada ve zprach ale jesli můžu vytknout... nemrskej tak těma rukama jelikož se za chvilinku doliskáš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit