Přejít na výpis diskuzí

Gael García Bernal

OSOBNOST 31.12.2006 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • =)

    Ahojte všichni...nezapomenu na film Amores perros a motocyklove zapisky hlavně ty ...i když je mi teprv 11 už mě takove filmy hned baví.....ne jako Nemo apod. šli jsme na to jednou do filmoveho klubu protože bracha má snad všechno o Che ale amores perrosje pro mě lepší....moc se mí líbi gael je jinačí než brach pitt o hodně lepší ale byla bych ráda kdyby byl pořad tím co je ......a LEPŠÍ JE HRAD TY MEXICKY FILMY NEŽ TY AMERICKY PODLE MĚ .....no když tak napište na despinka@szenam.cz a mužem si o to m pokecnout
  • soory lidišky mělo to by lepší je snad ty mexicky filmi než americky
  • Gael

    Já si myslím že on je strašně sexy a kdo o tom pochybuje tak je blbej. Viděla jsem špatnou výchovu a moc se mi to líbilo tak si určitě půjčím další film.....:-)
  • jj

    dobrej herec v amores peros zazařil!a i v jinych filmech ...je to začinající hvězda tak doufam že natočí nějaky dobry filmy!!!! *1*
  • no nic holky,mate pravdu....:] ja s nim videla snad vschny filmy.. vzdy je jednicka po vsech strankach...
  • nevíte jak se jmenuje nový film kde hraje garcia babu
    • Re:

      Špatná výchova, ahoj
  • on je naprosto super a hlavně v Amores Peros!!! Skvělej herec! *14*
  • Gael G. Bernal

    Je to rozhodne skvelej herec, videla sem Mexickou jizdu i Motocyklove deniky a hodlam si pujcit i ty dalsi jeho filmy, protoze je krasnej a talentovanej a skromnej.
  • Neznám ho ale v Instinktu jsem uviděla jeho fotku a miluju ho :-):-)
  • Je prostě úžasný!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit