Přejít na výpis diskuzí

Gareth Gates

OSOBNOST 31.12.2006 
59 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gafeth je fajn..........

    gareth je celkem fajn klučina.moooc se mi líbí.....má sladkej kukuč...
  • můj miláček

    Gareth je skvělej. Má rozkošný dolíčky ve tvářích.Miluju jeho písničky.
  • Garethko Paulik Gates

    Garethko je naozaj uzasny! Milujem ho najviac na svete! Je uplne prenadherny, milucky, dobrucky, ma dobre srdiecko a je to nepopisatelny chlapcek! Proste ho milujem najviac! Ale tu jeho Suzanne Mole-vraj tanecnicu, by som najradsej zaskrtila!!!! a tiez modelku Jordan a vsetky co s nim boli! Svinky jedni! Jinak doufam, ze se nezlobite, ze pisu po slovensky.... Nejsem ceska.... tak pa zatim.... *14* -garethkoooo
  • Gareth!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Je úúúúúúúúúúúžasnej,skvělej,sexy a milej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale sere mě,že ho nehrajou moc v rááááááádiu!!!!!!!!!!!!!!!! :(
  • gg

    Je kráááááááásnej, ale už ženatej, tak máme smůlu.Každopádně ho pořád budu na dvd vykoukávat a rozplývat se nad jeho videoklipama *14* *3* *4*
  • miláček

    Ahoj Gerethe, si múj miláček. Máš náááááááááááádherný úsměv a krásné dolíky ve tváři. Jsem s tebe úplně mimo. Ahhhhhhhhhhhhhoooooooooojjjjj. Posílám ti pusu.
  • faninka

    Jsi uplne super jsi fakt borec
  • Gareth je gay

    Moja sestra je zbláznená do Garetha ale ja ho nenávidím. cav
  • neurážet

    Gareth je nádhernej úžasnej a nenahraditelnej a tak vás velice prosím neurážejte ho...já mám menčí štěstí že znám kluka kterej je mu tak podobnej jako by mu z oka vypad a doufám že to brzy nebude jen kluk ale můj kluk...
  • Víte zdá se mi to docela dětské se dohadovat kdo je lepší...Jestli Gareth,Kelly,Will nebo kdokoli jiný...Každý má své kouzlo a toto kouzlo na každého působí jinak.Někdo ho může milovat a někdo zase nenávidět....Prostě pro vás je ten nejlepší,ale pro někoho je ten nejhorší...Každý jsme jiný...Berte to tak a nehádejte se....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit