Přejít na výpis diskuzí

Gary Oldman

OSOBNOST 31.12.2006 
98 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • terezxd

    gary - sirius

    nejvíc mu to sluší v Harry Potterovi..je to takovej ďáblík *14* *14* *1* *4*
  • Prosím, prosím...

    Zdravím všechny,
    potřebovala bych vědět, z jakého filmu je tahleta a jí podobné Garyho fotky http://foto.osobnosti.cz/gary-oldma n-36039, http://foto.osobnosti.cz/gary-oldma n-36036, popřípadě, kde bych ten film mohla sehnat.
    Předem díky. :-)
    • Re: Prosím, prosím...

      Nejsem si jistá, ale možná Stůj, ten mobil není Tvůj !E *7*
  • hm

    Je vážně skvělý herec. Jeho gesta mě přivádí k šílenství. Dracula je úžasný film, kde mohl naplno projevit své herecké kvality, ale jeho nejlepší film tady nikdo nezmiňuje, což je škoda. Asi ho nikdo jiný nezná....
    • Re: hm

      A který to má být..?E.
      • Re: Re: hm

        To me take zajima...?
  • kráásné

    No coment. *14* *4* I love *14*
  • Nevyslovitelné....

    Když se dívám, tak jen cítím a je to nevyslovitelné..............
  • Happy Birthday!

    Všechno nejlepší Gary *14*
  • :-)

    strašně charismatickej chlap *8* *1*
  • for ever

    Prosím, kdo má nějaká cd na vypálení s Garym, ozvěte se, díky. Nemůžu mít žádnýho chlapa, protože nikdo se mu nevyrovná a než "někoho" to raději nikoho. je to anděl s andělským pohledem
  • Lost in Space nie je až taký dobrý scifi film, ale Gary je tam zlatý ako vždy. Sid a Nancy sa mi tiež páči.Je to zaujmavý film.Dracula je super,aj Leon a Šarlátové písmeno a Immortal beloved,aj Obhajoba,Piaty element,Aif force one.Je proste sladký.Páči sa mi na ňom jeho krása, krásne oči,zvodný úsmev,vlasy,zvláštna zranitelnosť a mužnosť a jeho typická chôdza.Páči sa mi aj vo filme Dead Fish. *4*
  • Gary

    Je fakt boží. Moje nej filmy s ním jsou Leon a 5 elemnt. I jako Sirius je božíííííííííííí. Nej ale v teďka tý nový reklamě na Nokii N73 a Nokii N93. Taj je k nakousnutííííííí *14* *14* *3* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší