Přejít na výpis diskuzí

Gaspard Ulliel

OSOBNOST 25.2.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    doufam ze jste videli "Parizi miluji te" je to nedherne pokud ne tak to napravte *4* ...samozzrejme tam Gaspard hraje...
  • Sexy

    Ve Hanibalu zrození je skvělý, zahrál to perfektně, byl zároveň zlý a zároveň sexy. Ta jizvička mu sluší, dodává mu na zajímavosti. Škoda, že jsem nebyla v kůži paní Murisaki, taky bych ho nejradši políbila a nejen to .......... *14*
  • potrebuju poradit

    holky u ktere agentury je ? *3* myslim modelingovy plsky potrebuju to vedet
  • Hoj vespolek :)

    CO by ste říkali tomu, kdyby Gaspard hrál upíra Edwarda ve fulmu, kterej se chystá na motiv knížky Stmívání? Pokud jste četli.... *4*
    • Re: Hoj vespolek :)

      Nádherný knížky *14* , krásný upír *15* , úžasný Gaspard .... bohužel se budeme dvě hodiny koukat na Roberta Pattinsona ...
      • Re: Re: Hoj vespolek :)

        Já na to filmový ztvárnění ani nehodlám jít, páč to tím svým obsazením kurvěj čím dál, tím víc....nechci si kazit svoji pěknou představu o gaspardoj jako Edwardoj *13*
  • Gaspard

    jj Gaspard je naprosto boží celej film (hanniba) jsem slintala jak jsem nejvíc mohla....je užasnej naprosto užasnej nadhernej *14* *14* *14* s ty jeho jizvy na tvaři jsem uplne paf *14* nechapu holku ktery se muže nelibit...... *14* hlavne už vim co chci pod strmeček.... *1* *1*
  • Páni,

    Ježíš, ten je ale úžasnej.... *14* *14* já se z něj snad podělam, nikdo lepší snad neni (a to že jich je ). *15*
    Když hrál v Hanibbalovi byl naprosto úžasnej *14*
  • žůžo...

    tak včera sem skoukla tenhle film... a moje hodnocení? naprosto moc boží... tak jako ostatní sem myslela že bez Hopkinse to nebude ono.. Antohny nasadil Gaspardovi dost vysoko laťku a Gaspard to zvládnul na jedničku... *14* mty jeho pohledy... krásný a zároveň mi v u nich mrazilo v zádech... a ten úsměv... *14* hlavně ta jizvička je boží.. dodává mu zajímavost.. i když on je dost zajímavej bez i bez... doufám že ho ještě někdy někde uvidíme, byla by ho škoda kdyby se někde ztratil... kéž bych ho mohla vidět naživo... *14* *14*


    a když to shrnu... Gasrpad boží, film boží.. určo doporučuju! *14*
  • Gaspard Ulliel

    No tak zas po dlouhy dobe jsem videla super filmecek, kdy me zaujal novy herec.. Fakt skvelej!!!! nejen jeho hereckej vykon, ale on jako clovek sam o sobe *5* Ma v sobe neco, co me totalne dostalo *1* Neni to zadnej nagelovanej frajirek, ale poradne dabel.... a to ja rada *16* Gasparde jsi enonuno exluzivni *1*
    P.S. Videt ho na zivo, tak je asi po me *14* Ty oci.... ta usta.... ta jizvicka.... Juj *1*
  • hannibal

    ten herec je kraaaaasny *14*
  • hani

    Film byl opravdu zajímavý!a herec v podobě hanibala je opravdu nádherný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit