Přejít na výpis diskuzí

Gaspard Ulliel

OSOBNOST 25.2.2007 
55 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mysak.kol

    víte, že...

    víte, že se mezi ním a dalšími herci rozhoduje o tom, kdo bude hrát v Novým měsíci, upíra Aleca? jsem zvědavá.
  • on je boží...fakt

    No musíte uznat že je strašně sexy...Gaspard Ulliel se líbí i mojí mámě a to je co říct *14* ...no prostě dávám za 1
  • Re: gaspard

    bohužel už jak si asi zjistila gaspard edwarda cullena nehraje...ale hraje ho robert pattison..ae ten je taky mooc pěknej *14*
  • Ajšinka

    Oh,wow..GASPARD ULLIEL je ten nejkrásnější a nejmilejší člověk kterýho znám..tenkrát když byl v Praze na premiéře hannibala zrození..no ty jo strašně mu to slušelo *14* prostě neni co dodat *4* jo a má nádhernej podpis *3*
  • kika97

    gaspííííííííííííííí

    nej je ve skáze zámku herm-tam je naprosto úžasnej!!! *14* *14* *14*
  • Gaspy

    JJ Gaspart je prostě hezoun k nakousnutí a ještě k tomu fakt dobrej herec!!:-* Miluju filmy kde hraje on..Hannibal,Zkáza hradu Herm a Příliš dlouhé zásnuby, na které se právě koukám. Je prostě božííííí a nevim co bych dala za to ho vidět na živo:-()...Prostě ho milujůůů *14* muck *14*
  • Re: herm****

    ahoj,já to taky viděla ten zámek herm,mě se zas šíleně líbil ten co hrál dospělýho beaglua..
  • miska444

    ****

    Toš sem nedávno viděla film Zkáza zamku Herm....A bylo to fakty upe perfektní a on v hlavní roly neměl chybu je fakt dosti pěknej a sexi a role ve filmu mu dokonale padla..Fakt sem byla velice překvapená jak filmem tak jím samotným *14* *3*
  • 71aggie

    wow

    FIlm Zrození uplně nejlepší a herec ještě lepší úúúplně dokonalej fakt krásnej sexy a zahrál to perfektně zaase jeden film kterej se stává jednm z mých nejoblíbenějších prootže fak t sá za to už se těšim až se na něj zase podívám!!!!! Jéééé já chci ještě náký pokračování hanibala co bud emezi timhle a tema staršíma...fakt že jo
  • skvelýýýý

    phááánama on je fakt PPC chlap!!!!! *14* *14* *14* ....milujem film hannibal kde hrá...je to môj obľúbený film a on je tam proste supeeer...naozaj sexi chalan krááásny *14* ......och cipana ako vážne len som nevidela film s ním...poradte že aký je s ním dobrý...(viem že každý *4* )...môj mail tma15@azet.sk....pls píšte...díííík *14*
  • raperka.hip-hop

    GASPARD

    je úúúúúúúúúúúúúúúúú
  • Haniballl

    je to mooooc krasny chalan v hanibalovi mal absolutne chladny pohlad az som mala zimomriavky na krku .. co by som dala za to vrhnut sa nanho...je moooc zlatuckyyyy x))
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* lubiiim *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • vikus

    gaspard

    gaspard je edward <33
    som zvedava na ten film fakt
  • ...

    doufam ze jste videli "Parizi miluji te" je to nedherne pokud ne tak to napravte *4* ...samozzrejme tam Gaspard hraje...
  • Sexy

    Ve Hanibalu zrození je skvělý, zahrál to perfektně, byl zároveň zlý a zároveň sexy. Ta jizvička mu sluší, dodává mu na zajímavosti. Škoda, že jsem nebyla v kůži paní Murisaki, taky bych ho nejradši políbila a nejen to .......... *14*
  • potrebuju poradit

    holky u ktere agentury je ? *3* myslim modelingovy plsky potrebuju to vedet
  • Re: Re: Hoj vespolek :)

    Já na to filmový ztvárnění ani nehodlám jít, páč to tím svým obsazením kurvěj čím dál, tím víc....nechci si kazit svoji pěknou představu o gaspardoj jako Edwardoj *13*
  • Re: Hoj vespolek :)

    Nádherný knížky *14* , krásný upír *15* , úžasný Gaspard .... bohužel se budeme dvě hodiny koukat na Roberta Pattinsona ...
  • Hoj vespolek :)

    CO by ste říkali tomu, kdyby Gaspard hrál upíra Edwarda ve fulmu, kterej se chystá na motiv knížky Stmívání? Pokud jste četli.... *4*
  • Gaspard

    jj Gaspard je naprosto boží celej film (hanniba) jsem slintala jak jsem nejvíc mohla....je užasnej naprosto užasnej nadhernej *14* *14* *14* s ty jeho jizvy na tvaři jsem uplne paf *14* nechapu holku ktery se muže nelibit...... *14* hlavne už vim co chci pod strmeček.... *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit