Přejít na výpis diskuzí

Gedeon Burkhard

OSOBNOST 31.12.2006 
202 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • krasny chlap

    Dnes ma "Komisar Rex" narodeniny-prajem mu vsetko najlepsie,vela zdravia a aby bol stale taky pritazlivy krasny chlap...Ano,aj mne sa najviac pacil v ulohe komisara Brantnera... *14* *4* *8*
    • Re: krasny chlap

      On je úžasný *14* *14*
  • Hmm

    No když jsem si přečetla celou tady tuhle tu diskuzi od 1ni stranky až po 8mou tak jste mě hodně pobavili jak až tak z něho nemůžete a ty vaše příspěvky tak to jsem se fakt dost hodne posmála *15* *15*

    No neříkam že by byl škaredý to rozhodně ne! Ale být z něho až takhle totálně mimo ???

    Gedeon se mi líbí už 3 roky,a myslím že ani nikdy nepřestane,ale že bych mě někdy napadlo psát to co tady vy ?? tak to ani náhodou,to že by se alepson 1 z vas s ním osobně potkala nebo s ním snad něco měla tak to je 0 sance!

    Taky jsem o něm četla(ale to je už davno) ,že je namyšlený,panovačný hajzl,frajer a že si o sobě mysli že mu celý svět leží u nohou a taky to že pořád chodil po barech a taky něco o tom že dokonce i fetoval,nevím jestli je to pravda ,ale když jsem si to přečetla dost mě to zamrzelo *9* .
  • narozeniny

    všechno nej =)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit