Přejít na výpis diskuzí

Gene Simmons

OSOBNOST 21.8.2007 
22 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • aaron200

    kiss

    kiss v bratislave..mmm nemozem si pomost ale nacisto ako transky *15*
  • sandra

    ahojky tenhle je dobrý duper mam ho nejradšíííí.jestli by ještě přijeli do prahy ach jo já na koncertě nebyla. *3* *14* *4*
    • Re: sandra

      klidek sandřik oni maj v čr koncert každé 2 roky teda co dva roky *1* *1* *1*
      • kiss-terqa

        Re: Re: sandra

        jj a to je super
  • sandra

    ahojky tenhle je dobrý duper mam ho nejradšíííí.jestli by ještě přijeli do prahy ach jo já na koncertě nebyla. *3* *14* *4*
  • robbierotten

    To bych chtěl

    to bych si chtěl nechat vytetovat.i maly deti(-5-7 let) to maji vytetovany nebo namalovany na obliceji,to chci tky,hlavne tohodle
    • Re: To bych chtěl

      No tak jestli si necháš tohle vytetovat, tak bych docela pochyboval o Tvé inteligenci - docela by mě zajímalo co bys s tímhle na obličeji dělal za 10 let *1* Ale proti líčení nic nemám. Sice to hlavně na koncertech KISSáků potom vypadá dost kýčovitě, protože tak chce vypadat 50% procent fanoušků ale aspoň se to po koncertu dá umýt.
  • safulik2

    BOREC

    Vsichni KISSACI jsou k sezrani ale tenhle proste nema chybu a ten jeho jazyk... No uplne boziiii *14* *14* *14* *3* *14*
  • :)

    hej gene je jako fakt super zpěvák!! *14* *14* uplně se mi libi to jeho ličeni a oblečeni!! celí kiss byli super!!! *14* *14* *14* a ta pisnička hole od genika je fakt suuupeeerrrčřr *14* *14* *14* *3*
    • Re: :)

      i love you Gene *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit