Přejít na výpis diskuzí

Gerard Butler

OSOBNOST 31.12.2006 
2029 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • evelynba
    Milé Gerryho fanynky, aj ja Vám všetkým prajem všetko dobré v novom roku, najmä zdravie, ale aj lásku a porozumenie, veľa pekných dní a mnoho dobrých ľudí okolo Vás a mnoho pekných zážitkov s Gerrym *4* (prepáčte oneskorené prianie, ale bola som chorá a keďže od 1.1. nemám doma internet, musela som čakať až do práce).
    Aj ja som si samozrejme s radosťou pozrela Nimms Island aj PSILY a osobitne ma príjemne prekvapila verejnoprávna Slovenská televízia, ktorá premiérovo odvysielala cez sviatky aj Fantóma opery. No a hlavne - bola som na Troch Kráľov na MGP (premiéra u nás bola 5.1.) a pod egidou toho, že ide o skutočný príbeh a nie nejakú akčnú vymysleninu, som do kina dostala aj svojho muža. No - čo Vám budem rozprávať !!! *16* Treba proste vidieť. Gerry je zase úúúúžasný, krásny, namakaný v plnej forme, ale aj herecky presvedčivý (ako vždy). *14* Príbeh je fascinujúci, žiaľ, u nás je film dosť málo propagovaný, chcelo by to viac reklamy, informácií a upútavok, ľudia väčšinou vôbec nevedia, o čo ide a ten blbý názov ich ani nepriláka. A keďže GB to aj spoluprodukoval, priala by som to aj jemu, aby na tom zarobil, ale aj Samovi Childersovi, aby sa svet o ňom viac dozvedel a viac ho ľudia podporili (a už ani nehovorím o celkovej katastrofe v Sudáne). V každom prípade - všetkým Vám vrelo odporúčam a prajem hlboké zážitky s Gerrym. *4* *14*
  • Díky za upoutávku. *3*
  • cinderella.l
    MUŽ TÝDNE *4* *14* *3*
    http://www.kafe.cz/zabava/muz-tydne-gerard-butler-26382.aspx
  • kaculencicka
    Dodatečně vše dobré,krásné,pohodové a hlavně pevné ZDRAVÍ v roce 2012,ze kterého se nám začalo rychlostí ukrajovat. *4*
    Jinak jak psala Ada,tak rodinný filmík s Gerrym byl jeden z těch které jsem si nenechala o svátcích uniknout a to jich bylo celkem-dva *1*
    Ten druhý Saturnin.
    A teď o víkendu dávali můj osudový "PSILY",který mne k G. přivedl
    *14*


    A prosím,co nového jinak????Nestíhám sledovat,náš rošťák mě nenechá...,vše za běhu.Jakže to vypadá s tou kinopremiérou???Už???Tak ráda bych od kojení a pokakaných plenek na chvíli odběhla do křesílka na Gerryho. *14*

    Díky a všechny milovnice G.B. zdravím :-)
  • Štěstí, spokojenost a hlavně hodně zdraví v roce 2012 přeji vám všem. *4*
  • cinderella.l
    ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2012 milé přítelkyně,
    HAPPY NEW YEAR GERRY ! *3*
  • Dnes, ve 20:00 na Nově film s Gerardem (Zapomentý ostrov)
  • cinderella.l
    Krásné a klidné Vánoce všem.
    Merry Christmas Gerry. *3*
  • Zdravím vás, milé dámy. Jsem již doma, ale do kina ještě nemohu. Přeji vám všem spokojené a požehnané svátky vánoční. Do Nového roku hodně zdraví a hodně filmů s naším miláčkem. *4*
    • jik
      Naše milá Ado, taky Vás vítám a těším se z Vašeho návratu. Než se dostane něco do kina, budete jako křepelka. *3*
      A taky přeji všem klidné a krásné Vánoce.
      No a čerstvé informace o dění kolem filmů, jsou stále na LenkaStr.
      http://lenkastr.webovastranka.cz/forum/2071/2253_DISKUSE?page=1&message_rows=33
    • evelynba
      Milá Ada, som skutočne veľmi potešená, že o Vás opäť počuť - je to fajn, nech Vám zdravie slúži. Prajem Vám aj všetkým (Lenke, Jik, Cinderelle, Kaculencicke a ostatným) verným fanynkám a tiež Gerrymu pokojné a šťastné Vianoce a všetko dobré v r. 2012. *4* Verím, že v januári sa opäť stretneme pri zážitkoch z nového filmu (podľa mňa dosť blbo nazvaného *13* ) Kazateľ Kalašnikov. /A propos - kto vie, čo sa stalo s Coriolanom? Iba na jednom festivale bol a odvtedy je o ňom ticho..../
    • lenkastr
      Zdravím Vás Ado, to je bezva, že jste se ozvala. Nebojte kino počká, premiéra byla odsunuta. Aktuální informace praví, že bude 12.ledna, ale kdo ví, jestli to ještě neodsunou, už jsem celkem pesimista. Klidné vánoční svátky i vám a do nového roku vše nej a zdraví především. *4*
  • evelynba
    Aj ja sa pripájam - HB Gerry !!!! You are the best !!! *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit