Přejít na výpis diskuzí

Radoslav Banga

OSOBNOST 31.12.2006 
17 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lebku s hnáty používali i daleko před druhou světovou válkou i jiné armády světa, včetně jednotky československých legionářů v Rusku. Ale lebku s hnáty používalo ve 30. letech dokonce i jedna z letek britského letectva RAF, které jen pár let poté svádělo krvavé hrdinské boje s nacistickým režimem. Dnes je lebka na symbolice i některých útvarů současné Armády ČR i Policie ČR. A hlavně, na medaili Evropské unie pro lidská práva není vůbec v souvislosti s jakoukoliv armádou nebo režimem, ale jako symbol smrti a utrpení, čímž lebka symbolizuje naprosto výstižně právě onen terorismus. A aby bylo toto zlo na medaili správně pochopeno, je celá lebka s hnáty obtočena - uvězněna do ostnatého drátu, aby již nemohlo škodit. Takže poselství přední strany medaile je jasné už v symbolice - zabránit zlu. Pro nechápavé symboliky je to ještě kolem lebky napsáno slovy: Za boj proti terorismu.
    • To je pro pana Banga moc složité, to nepochopí.
  • "umělec" , no a to jejich vyjadřování je hnus, ale není se co divit, takový slovník ci - ši používají v běžném životě. Slyšel jsem, jak paní slušně napomínala asi 10 leté ci- ské spratky, kteří ničili lavičky v parku, no ta snůška hnusných nadávek, co se na ni snesla, od těch tradičně známých až po tu širokou škálu těch oplzlých výrazů, které ani normální člověk neví, že vůbec existují.
  • všechno nejjj

    všechno nejlepší.... *4*
  • miss-janule

    všechno nejlepsi

    vse nejlepsi !!! *1* *1* *1* *1* *1*
  • Marpo and Gipsy

    Gipsy a Marpo jsou fakt hustý *1* *1* *1*
  • moje zlatíško

    Gipsy je upa ten nejlepší a nejhezčí raper na světě.... upa ho miluju a dala bych nevím co za to abych s ním mohla mluvit.. mocinky moc ho miluju a prostě je to moje láska *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • sexy...

    *14* za noc s ním dám snad cokoliv! *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *1* *3* *14* *14* *14*
  • Snad budete rádi

    Ahojky, přidala jsem sem nějaký video. Snad se vám bude aspoň trochu líbit a budete rádi. *1* Mějte se papa Lůc@ *15*
    • Re: Snad budete rádi

      ahojik tak jak je *7*
  • Gipsy je borec

    Velký respekt pro Gipsyho. A ozvi se mi už kámo :)
  • fakt super

    von je fakt super. neni žádnej trapák kterej se chlubí tim že je rom ale je mu to jedno!!!! *14* *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit